Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MK

Pro probuzení těch, co mohou u nás něco změnit, by bylo dobré, mít záznamy a zprávy o tom, jak to vypadalo v zemích, které jsou dnes silně zasaženy islámem, před 10 - 20 lety; jak se konkrétně chovali muslimové, když jich ještě bylo málo. Sledování vývoje by pro české "sluníčkáře" mohlo být velmi poučné.

3 0
možnosti
JR

J84a61r93a 77R16a61n26k

16. 10. 2014 4:47

Vy jste nejezdil hned po padu Berlinske zdi do Nemecka? Nevidel jste, necetl jste celoui tu dobu nic? Jste nevinny jako prave narozene decko8-o

0 0
možnosti
JK

Veľká Británia by nebola ani prvá, ani posledná ríša, v ktorej sa prisťahovalci postupne nahradili pôvodné obyvateľstvo. V dejinách je to skôr pravidlo ako výnimka.

Ak sa pozrieme do histórie, v jednom storočí bola na nejakom území nejaká ríša, a o 100-200 rokov tam už žili úplne iní ľudia. Ako si to vysvetliť? Presne tak ako v súčasnej Británii. Pôvodné obyvateľstvo bolo príliš lenivé na prácu, chcelo len rozkazovať, a preto si na prácu najímali cudzincov. Lenže po pár generáciách cudzinci pôvodné obyvateľstvo absolútne prečíslili.

Paradoxne najlepšie rieši prisťahovalectvo Saudská Arábia alebo Spojené arabské emiráty (nie som si presne istý, ktorý štát - možno aj oba). Získať štátne občianstvo pre cudzincov je takmer nemožné. A už vôbec ho nemôžu získať gastarbeiteri z Pakistanu a Indie, na ktorých je ekonomika závislá. Štátnym občanom je len ten, koho predkovia žili v oblasti pred cca 100 rokmi, keď oblasť bola chudobná a žili tam len púštne kmene.

2 1
možnosti
JR

J53a53r53a 83R97a91n42k

16. 10. 2014 4:50

NE, nejlepe to resi Japonci. Saudska Arabie ma stale na otroceni nanies a au pair z Filipin, klidne je zabiji, kdyz se jim jejich prace nelibi, nebo se postavi panu domu a odmitnou spojeni dvou dusiRv

0 0
možnosti
Foto

V červenci před třemi lety jsem byl pár dní v Londýně. U různých pamětihodností jsme se tam setkávali se školními třídami na výletech. Všichni byli pěkně ve školních uniformách. Překvapilo mne jen to, že polovička dětí byla barevných, tipoval bych na pakistánský původ. Brzo bude tedy i polovina londýňanů barevných.

2 0
možnosti
MW

Jo tady musíme přitvrdit v tom koho tady pustíme..už tady máme Vietnamce ,kteří si tady dělají co chtějí !!tak ještě mohamedány ti nám tady chybí .

2 0
možnosti
JC

Radši tisíc Vietů než jeden machometán.

9 0
možnosti
MG

Dobrý den pane Kubásek

Můžete mi poslat váš email na lvicek77@seznam.cz? Chtěl bych vás o něco požádat.

Děkuji a přeji hezký den

0 0
možnosti
  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof