Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
H20y80n92e44k 91Ř48e77h33á52n41e28k
To že plukovník Foltýn nadává lidem kteří ho živí že svých daní, je sice hnus, ale nejhorší je to, že třicet let od sametové revoluce, politické strany, které se samy pasovaly do role jediných demokratických, měly tu drzost zavést centru jak webů, tak nejvyššího cenzora. Tohle udělat za své vlády Babiš, tak chvilkaři zbourají Letnou.
Z85d38e36n66e37k 96E62b28n65e63r
On ten Foltýn měl ve svém výroku pravdu, bohužel se někomu hodilo zahrnout mezi ty sv..ě i lidi slušné. A to je na celém případu špatně. Mě by nejvíc zajímalo, kdo měl zájem ty slušné tak onálepkovat?
L52a43d10i24s74l18a41v 70S45o15u18k69u81p
Zájem měl například Zeman, který přitom sám dříve označil "třetinu obyvatel této země jako slabou duchem a každého sedmého občana jako debilního, dementního nebo alkoholika". Zajímavé je, že v těchto možnostech se nenašli ti samí útlocitní pohoršenci, kteří si z Foltýnových sedmi možností vybrali ty svi*ě. Mimochodem jsem zvědavý, jestli za tyto použité citace a tvar použitý jinde v této diskuzi, obdržím opět ban, jako když jsem nedávno na jednom zdejším blogu citoval Babiše, jak označuje Lipavského, a to jsem použil jen první písmeno "z" a zbytek vytečkoval.
R43a38d50i98m 32K76a31l54a25s
Je to marný, je to marný... je to marný.
Pan Krutil znovu přesně popsal, co pan Foltýn ve skutečnosti řekl, a jak na to kdo účelově a lživě reagoval a stejně se tady v diskuzi kejhá o sto šest a mlží a mlží. Odvádí pozornost jinam, vyrábí nová témata, která s původním nesouvisí a pak se na ně reaguje a vytváří argumentace, která jde zcela mimo podstatu věci.
Ale řadě spoluobčanů to zjevně vůbec nevadí. To je jako kdyby řekl, to je dneska hezky a ozvalo se, ale jsou drahý rohlíky.
Pan Foltýn definoval množinu podporovatelů V. Putina a uvedl, že v této množině jsou často lidé zapšklí, nešťastní, smutní, opuštění anebo lidé kteří mají v životě smůlu anebo sv.ně.
A já bych naopak řekl, že by bylo hodně divné, kdyby v této skupině sv.ně nebyly, protože sv.ně jsou totiž všude... Pokud někdo tvrdí, že ne, lže. A jistě jsou sv.ně i mezi podporovateli této vlády. Rozdíl je v tom, že jedny sv.ně si chtějí urvat něco pro sebe a druhé nás tahají na východ a nevadí jim krádeže cizích území a vraždění lidí...
Takže bych znovu všechny kejhací rád vyzval, aby reagovali k věci a nevytvářeli paralelní diskuze, ze kterých nakonec leze ven jen ruská propaganda.
Také se objevuje jeden velice pozoruhodný jev a sice, že lidé, kterým nevadí výše zmíněné zabíjení lidé a klidně by Rusku věnovali celou Ukrajinu, jsou najednou pohoršeni označením sv.ně. Stejně tak se lidé, kteří obdivují ruský nedemokratický režim potlačující svobodu slova ohání demokracií a právě svobodou slova.
Zajímavé.
Jinak se obávám se, že tady došlo k jistému nepochopení pojmů, protože výraz obdivovatel Ruska a V. Putina je čistý eufemismus navíc značně nepřesný... A pan Foltýn v celé šíři svého výroku, opakuji v celé šíři, tyto lidi popsal zatím nejpřesněji.
V30Á75C95L55A29V 88J12A82R83Ý
Nechápu jak může autor blogu bránit tento způsob politiky!
Vždyť z toho jasně čouhá snaha: Když se nedaří, najdu zástupný
problém a na ten upřu pozornost společnosti!
J40o25s35e83f 34N89o51ž26i53č17k36a
Mně navíc přijde zvláštní, že autor má ve svém profilu napsané, že je dlouholetý novinář MF DNES a IDNES.CZ, a přitom se v blogu mimo jiné strefuje i do svých kolegů:
"Podobného překrucování se však úmyslně dopouštějí i mnozí jiní, Foltýn a jeho výrok jsou častým terčem útoků nebo ironických posměšků třeba od předních komentátorů MF DNES/Lidovek."
Zdroj: https://blog.idnes.cz/krutil/posedlost-foltynem-pr...
V30á94c76l68a54v 33H98u55c62l
Pokud se někdo vyjadřuje jako arogantní hulvát, tak nikoho nebude zajímat co říká, tím sám sebe vyřazuje z slušné veřejné diskuze.
J94o87s42e96f 28U78l48m77a62n
On se vyjadřoval úplně normálně...To, že to dezoláti tradičně zkreslili, je věc jiná.
J21o81s43e32f 34N39o65ž17i53č26k19a
Napsal jsem určitou polemiku s tímto blogem, kdo by měl zájem, může si přečíst zde:
Podobného překrucování se však úmyslně dopouštějí i mnozí jiní, Foltýn a jeho výrok jsou častým terčem útoků nebo ironických posměšků třeba od předních komentátorů MF DNES/Lidovek.
Zdroj: https://blog.idnes.cz/krutil/posedlost-foltynem-pr...
Z78d82e38n76ě30k 47W51e37r70n72h77a74r54t
Je to úplně zbytečný humbuk. Člověk v jeho postavení, v takovém úřadě, se musí vyjadřovat korektně a vyvarovat se vulgarit. Nebo se stane přesně to, co se stalo - jeho faktická myšlenka byla pohřbena pod vrstvou invektiv, spekulací, útoků a obhajob. Já s ním vcelku souhlasím a chápu, co měl na mysli, ale vyjádřil to velmi nediplomaticky, nejhorším možným způsobem. Myslím, že v tom úřadě už nemá co dělat, protože se totálně znemožnil a toho cejchu se už nezbaví. Bohužel. Srovnání se Zemanem velmi kulhá, protože jde o úplně jiné pozice, Zeman byl přímo zvolený prezident, čili měl (a zase bohužel) mandát od lidí. Foltýn je pouhý dosazený úředník, který má plnit svou úlohu. Quod licet Iovi, non licet bovi...
J24o68s86e72f 52U39l88m25a55n
Proč by neměl v tom úřadě co dělat? To s tím Zemanem...to si děláte srandu, ne? Jakože když je politik zvolen lidmi, tak může být vulgární? A to jste si vylyslel na základě čeho?
Co je podle vás náplní práce Foltýna?
P39e52t24r 36V64r58c39h10o93v77s83k60ý
Kdože jsou ony sv*ně?
Liberálně totalitní pětikoalice, hlásající heslo "Kdo není s námi, je proti nám" už stihla za proruské označit naprosto všechny, kdo jsou vůči pětikoalici v opozici - ANO, SPD, STAČILO, Motoristy, PRO, V.Klause, M.Zemana, atd včetně příznivců těchto stran a politiků. A Foltýn to pouze přitvrdil tím, že všechny politiky a jejich příznivce, které vláda Fialy postupně označila za proruské a podporovatele Putina (tj. ANO, SPD, PRO, STAČILO...) nazval sv*němi a nutnosti je všechny pozavírat do míst s hlubokými příkopy a ploty (tj. do koncentračních táborů).
Je třeba připomenout, že 25.2.2022 zlikvidoval Petr Fiala cca 30 opozičních webů a ve jménu jakéhosi boje proti lžím zavedl po 30 letech v ČR opět cenzuru. Je třeba zdůraznit, že Fiala zavedl tuto cenzuru zcela totožným způsobem jako před ním nacisté a komunisté. Pokud se podíváte na program nacistické NSDAP, tak tam nikde nenajdete bod "zavedeme cenzuru". Zato tam najdete bod "budeme bojovat proti lžím". Podobně jako Fiala prosadili cenzuru i komunisté v roce 1948. V žádném výtisku Rudého Práva z období 1947-1950 nenajdete výzvu k zavedení cenzury. Zato tam najdete články o potřebě tvrdého boje proti lžím (viz. např. Rudé Právo z 13.2.1948).
Významným znakem totality je hluboké systémové rozdělení obyvatel ze strany vládnoucí moci. Nacisté rozdělili společnost na nadlidi a podlidi, s tím, že podlidi postupně likvidovali. Stejně společnost rozdělili i komunisté. Akorát nadlidem (tj. příznivcům Národní Fronty) začali říkat "demokraté" a odpůrcům-podlidem "nedemokraté" (též reakce, rozvratníci, fašisté,pátá kolona imperialismu, atd.). Stejně jako komunisté rozdělil Fiala i dnešní společnost - nadlidé, tedy příznivci pětikoalice jsou zásadně propagandou označováni jako "demokraté", podlidé-opozice jako "nedemokraté (dezoláti, populisté, pátá kolona Ruska,atd...)
A Foltýn? Ten stejně jako jeho předchůdce Josef Goebbels nazývá opozici, tj. podlidi sv*němi a sní o stavění koncentračních táborů.
J47o64s48e94f 61U44l69m12a88n
Týpek, který lže každou větou, se ohání Goebbelsem...Ze všech diskutérů v této diskuzi jste vy největší lhář. Ale i přesto, že jste tak prolhaný zde jistě najdete zastánce, protože píšete přesně to, co se jim hodí do krámu.
M48a17r82t12i92n 72N19a66d37a34r
„patologická sedlina společnosti“, která provolává slávu současnému Rusku? Opravdu? Vy takové znáte? Slyšel jste je, viděl jste je? Nejde čirou náhodou jen o opozici současné vlády, která žádnou slávu Rusku ovšem neprovolává? Pane Krutile Masaryk s Benešem tak dlouho bojovali s Habsburky, až jin Hitler obsadil jejich republiku, ni?
P30a53v62e37l 98N33o16v20o85t77n40ý
Vůbec by se takto vyjadřovat na veřejnosti neměl. Ačkoliv je pravda, že to na sebe vztáhne jen ten, kdo se cítí býti tou s....
- Počet článků 8
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3732x





















