Diskuse
Na půli cesty chemo maratonem
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ79a25n76k18a 89N35o50v60á19k91o73v86á
Dobrý den Katko. Už dříve jsem Vám psala můj obdiv a to, jak jste silná a statečná. To stále trvá!!!
Jen, snad, možná byste přece jen měla trochu zvolnit. I když jak jsem Vás zde poznala, tak to asi ani neumíte. MOC Vám nadále držím pěsti!!!
A pište a ozývejte se, jak je vidět, je tu více lidí, kterým na Vás záleží!
K47a86t14e61ř39i80n69a 14K40r77u31m22p30á44l45o52v91á
Moc děkuji za zprávy, Janko!
Také dokážu být lenivá, těch seriálů, co mám zkouknutých... Během studia to šlo, ale od té doby, co pracuji a ještě k tomu se přidal syn, tak toho času zase není tolik. Občas tedy dělám 2-3 věci současně a ne vždycky to dopadne dobře. Odpočívám třeba u žehlení, když si k tomu pustím nějaký pořad. Nebo právě u psaní článků a povídání s vámi v diskuzích. Hlava mi odpočívá na procházkách. Snažím se to nějak držet v rovnováze.
M14i95l69a98n38a 63K58r72a49e51m11e89r76o57v62á
Milá Kateřino, stále držím palce a moc bych si přála, abych mohla pomoci. Tak alespoň posílám srdíčka. 










K23a81t62e57ř24i26n88a 90K59r49u37m12p92á64l86o55v88á
Moc děkuji, Milano! Zprávy, které mi píšete, pomáhají!
Kateřino, jste úžasná a obdivuhodná
. Hodně síly🫂💖
K25a14t20e58ř10i61n64a 18K61r94u21m91p18á52l66o20v93á
Děkuji za podporu, Danielo!
J43i56ř31í 54Š76i11b87r52a37v62a
Teda nejste "baba" ale děvče co se neleká ,držím moc palce a vydržat !!!! Život je svině ale máme jen jeden tak pěkně z rozběhem do něj a držet tempo a občas i přidat tempo.


K68a46t26e51ř29i32n35a 78K40r51u21m30p19á32l24o61v74á
To prý říkal tátův trenér na házenou: "Začneme naplno a postupně přidáváme!" :-)
- Počet článků 241
- Celková karma 34,05
- Průměrná čtenost 1550x


















