Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seL57u75b78o33m73í45r 33S16t36e43j42s60k87a38l
Opět přečteno se zájmem. A s respektem. Kdykoli vidím nadpis s Váším článkem, zmocní se mě naděje. Bez ní nejde žít.
K33a39t73e20ř75i75n93a 36K88r58u78m93p22á76l92o50v12á
Děkuji, Lubomíre!
J41a74r35o52m72í74r 39Š68i15š27a
rád vás vidím v nominované desítce, plně si to zasloužíte nejenom za odvahu o tom psát, rád bych Vás viděl i na bedně
K63a59t19e47ř59i47n22a 64K73r98u66m33p35á88l30o86v29á
Vůbec jsem o tom nevěděla, než jste to tady napsal! :-) děkuji!
Milá Kateřino, máte můj velký obdiv 🫂💖Přeji Vám hodně síly
V98i22l28é50m 45R17a48v46e31k
Máte můj velký respekt. Jste mimořádná žena
M85i55l84u88š82e 71H50e73r78t46l74o85v36á
Znám ten problém, bylo mi 36. Vydržte, vše se srovná.
K14a20t64e25ř62i77n58a 52K18r19u35m32p33á42l93o44v94á
Jak jste se po tom cítila?
I92v46a25n63a 73L18a59n60c86e
Já jsem hned po operaci, také všechno ven, přešla na hormonální léčbu. Bylo mi 38. Od 13 let mi blbne srce, takze po operaci se to o moc zhoršilo. Vůbec jsem nespala.
Zjistila jsem, že dvacet minut meditace, nahradi dve hodiny spánku, tak jsem to provozovala.
Ale po estrogenu jsem po několika letech dostala rakovinu prsu. Mám zákaz jakéhokoliv estrogenu. Takže do hormonální léčby bych už nikdy nešla.
K85a88t13e98ř72i53n69a 72K17r18u85m29p53á70l86o77v76á
Právě z toho mám strach, protože mám vysoké riziko rakoviny prsu. Nemyslím si, že bych někdy estrogen předepsaný měla. Musela bych asi podstoupit preventivní odstranění prsou. Asi to bude cesta, protože když to snižuje riziko rakoviny o 95%, je to číslo, které za to asi stojí. Ani ne kvůli braní estrogenu, ale kvůli klidu na duši... uvidíme, to je až někdy za 1-2 roky.
- Počet článků 241
- Celková karma 34,05
- Průměrná čtenost 1550x


















