Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Na jaké sociální dávky ti ilegální migranti mohou dosáhnout? Pouze na ilegální zaměstnání. Ti političtí jsou pak pouze zavření v táborech. Nechte se tam zavřít a pak sdělte publiku, jak dlouho jste tam vydržel.

0 2
možnosti
EP

Abych byl poctivý, tak k reakci mne vyprovokoval nadpis Vašeho blogu.Když jsem důkladně přečtl, tak se za předchozí psaní omlouvám a dávám Vám za pravdu. Vždyť jsem dnes také napsal jinde, že jednou i ten člověk co dlouho nosil svěrací ideologickou kazajku, tak se mu podaří nakonec odhodit tu dřívější i tu novou a jeho čuch ho povede k odhalení nepravostí. Týkalo se to Polska a její TV. Jen zdůrazním, že tím co mentalitu otroků pěstuje je ČT.

5 0
možnosti
EP

Příroda je mocná čarodějka. každý člověk je jiný a zdůrazňuji, že po všech stránkách osobnosti. Jsou v ní ti, kteří jsou lepší a disponováni k tomu, že nějak ostatní vedou. Ti druzí jsou asi početnější a zpravidla jim ani nic jiného nezbývá než být vedeni.

Je poněkud pokleslé to tak nějak nálepkovat a dokonce, když to dělá někdo, kdo neumí ani to, ani to,ale povýšeně to nahlíží. Nedá se na příklad popřít, že Tomáš Baťa byl geniální podnikatel, ale ty které vedl, dal jim práci kterou zvládli, považoval vždy za spolupracovníky a prokazatelně v jeho továrnách pracující měli nejvyšší platy, ve srovnání s jinými.

Ti co mu továrnu ukradli říkali pracujícím, že je to jejich - pracujících, továrna. Vedli ji vyvolení. Ale praxe ukázala, že byla vedena tak, že již dávno neexistuje.

Pane autore blogu, tak jak to děláte, tak se vám pravdu najít nepodaří. A ani čtenáře, i když je to čtivé, to neobohatí. Marně se povyšujete na myslitele.

1 0
možnosti
RE

Ano, příklad Tomáše Bati ukazuje, že nejdůležitější je vzájemná úcta. Ta je základem všeho lidského konáníR^

1 0
možnosti
OP

Představa, že nějaký americký republikán spasí svět, je dětinství. Chaos bude pouze narůstat a lidstvo bude mít šanci jedině v tom případě, že své úsilí zvrátí od konzumu a zaprodanosti zlu k návratu k hodnotným ideím

4 0
možnosti
OK

Doporučil bych opustit to klišé s Bruselem. Brusel je zajímavé město a nemůže za to, jaké názoru prosazuje majoritní reprezentace evropských zemí, svobodně zvolená obyvatelstvem Evropy.

A není to socialismus, ale pokrytectví, které se snaží dělat z Evropy něco, co není.

2 0
možnosti
PH

Souhlasím s Vámi, ovšem ten socialismus bych tam nechal.

2 0
možnosti
JB
PM

Zkuste hádat!!!

1 0
možnosti
  • Počet článků 501
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4865x
Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz