Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Makej, plať, mlč a nedemonstruj proti cikánům!

Stovky policejních těžkooděnců nám v sobotu v Českých Budějovicích opět ukázaly, kterak si náš stát představuje budování spořádané, multikulturní a sociálně spravedlivé společnosti. Za řízené palby veřejnoprávních i reklamnězávislých mediálních kanónů na nepovolené shromáždění nacistických radikálů, kteří se pak povětšinou demaskovali jako policejní provokatéři v civilu, se poněkud ztratila hlavní myšlenka seskupených, velmi rozčilených demonstrantů. Totiž, že nechtějí dále být jen věčně okrádanými, napadanými a “ojebávanými gádži”, kteří paradoxně, ačkoliv si z krvelačných daní platí sociální smír i ochranu před násilím, dostanou za projevení právě tohoto názoru pendrekem.

i-dnes

 

Náhled na lidská práva v eurosocialistickém pojetí je opravdu daleko za čarou racionálního uvažování. Na jedné straně tu stojí stále se zmenšující část tradiční produktivní populace, která byla politicko-mafiánskou oligarchií vyčleněna k plnění koryt. Má za úkol pracovat od rána do večera, často na hranici absolutního vyčerpání, platit daně a přežívat, tedy alespoň z hlediska vyspělé civilizace, na pokraji bídy. V praxi to znamená nekonečný kolotoč plateb, složenek či odvodů, který neumožňuje klidný, spokojený život bez každodenního stresu jestli opravdu stačí všechny nároky státu, energetických společností, bank či byrokratické mašinérie zaplatit.

 

Je zcela evidentní, že lidí, kteří ačkoliv poctivě a usilovně pracují a přesto se jim jaksi nedaří být ve finanční pohodě přibývá geometrickou řadou. Mediální propaganda to pak komentuje jako propad maloobchodu, prázdné dovolenkové dálnice, krizi spotřeby, blbou náladu či bůhvíjak ještě. Podstata problému je však jako vždy velmi prostá. Lidé mají strach z budoucnosti a pokud mohou, tak šetří na horší časy, popřípadě už prostě nemají jak ze svých příjmů pokrýt i základní životní výdaje. Obojí je pro další vývoj společnosti špatně. Pokud má základní kámen prosperující společnosti, tedy střední třída tvořící hodnoty, strach a nemá dostatek peněz na utrácení, krize nezmizí a naopak bude eskalovat.

 

Je to důsledek politiky sociálního státu pod praporem EU. Je to důsledek socialistického pojetí demokracie, která stvořila elektorátní většinu vychytralých parazitů, oklešťující onu produktivní střední třídu a její práva i svobody. Na vrchní straně lisu jsou partajní zkorumpované bílé límečky a jejich šedé eminence, vydávající se za podnikatele sloužící státu, na staně spodní pak systémem nakoupení voliči, kteří s pomocí státem placených “ochránců práv menšin či sociálně vyloučených” dokáží prožít celý život bez setkání s pracovním procesem za peníze sociální záchranné sítě, které často převyšují výdělek každodenně pracujícího jedince. Společně tak vytvářejí na hodnoty tvořící část populace takový tlak, že ta se pomalu, vyždímaná na dřeň, hroutí.

 

Což je viditelné a také se to začíná čím dál více veřejně projevovat. Lidé jsou naštvaní a velmi citliví na další lití splašků na hlavy. V současné době si začínají svoji frustraci vylévat na té spodní straně lisu. Nechtějí už dále tolerovat sociální příživníky, kteří je obohacují tak maximálně nadávkami, čórkami či férovkou deset na jednoho, popřípadě dokonce na těhotnou ženu. Nechtějí tolerovat celodenní výsměšnou zahálku s lahvemi alkoholu, hlučně se veselící do pozdních nočních hodin, pokřikující na ně cestou z práce: “Co čumíš, pičo, móre?!” O hodně víc pak nechtějí odevzdávat státu peníze na toto svoje ponížení.

 

A jak na celou situaci reaguje vrchní strana lisu? Z arogantního pohledu své moci, dané jim zákonnou džunglí, z panického strachu o životodárná korupční koryta, při naprosté ztrátě soudnosti a smyslu pro realitu, pošle na svoje živitele policejní komanda s obušky a vodními děly.

 

Mám tedy jedno velké přání a sen do budoucnosti. Ať si ti lidé, zmlácení čí promočení, dokonale uvědomí co je příčinou tohoto stavu. Kdo nastavil taková pravidla soužití ve společnosti a komu to primárně prospívá. Ať si uvědomí, že i cikáni na sídlišti Máj jen dokonale dokáží využít a zneužít možností našeho sociáldemokratického systému. Že jediné řešení jak se zbavit parazita je, zamezit mu přístup k živinám. Dokud nezvolíme do zákonodárného sboru někoho, kdo radikálně sníží daně a státní výdaje, byrokracii či míru přerozdělování, která stejně jen plodí korupci, někoho, kdo přizná, že jsme se jen posunuli o jeden stupeň od bolševického socialismu ke klientelistickému socialismu s eurotváří, můžeme se udemonstrovat do bezvědomí a nic se nezmění.

 

Diskuse bez registrace, další články, volební anketa: ZDE.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Karel Kříž | neděle 7.7.2013 19:44 | karma článku: 48,12 | přečteno: 15125x
  • Další články autora

Karel Kříž

Klinika: Mozky vymyté komunismem

To si tak se svými rudými kamarády vyhlédnete dům, který zrovna nikdo nevyužívá. Je opuštěný. Ale celkem pěkný a velký.

9.1.2019 v 14:08 | Karma: 30,32 | Přečteno: 1132x | Diskuse| Společnost

Karel Kříž

Totalitní dobroserismus

Asi tak bych pojmenoval současné společenské uspořádání. Lepšolidé, nebo chcete-li bolševici mysli, nám tlačí jejich “dobro” přes mrtvoly ...

8.1.2019 v 7:39 | Karma: 29,30 | Přečteno: 1177x | Diskuse| Politika

Karel Kříž

Štědrovečerní Kouzelník Žito. Chyběl už jen prvomájový průvod

Málokdy se pouštím do recenzí "uměleckých děl" z českého televizního světa, ale prime time ČT na Štědrý večer je přeci jen alespoň minimálně k zamyšlení.

26.12.2018 v 8:25 | Karma: 44,65 | Přečteno: 5804x | Diskuse| Kultura

Karel Kříž

Koblihy nejsou zadarmo

Z kruhů blízkých agrofertímu hnízdu neustále slyšíme jak je Burešova vláda ohromně úspěšná, jak se Česku daří a jak je vše zahaleno v růžovém oparu prosperující budoucnosti.

26.11.2018 v 17:28 | Karma: 32,62 | Přečteno: 1104x | Diskuse| Politika

Karel Kříž

Od Jakeše po Bureše II.

Pokud se v naší zemi chodí na výročí 17. listopadu chodit klanět k pomníku "sametové revoluce" estébáci a bývalí nomenklaturní kádři KSČ, není jen něco shnilého ve státě Českém, ale je to s naší společnosti totálně, ...

17.11.2018 v 16:17 | Karma: 25,40 | Přečteno: 642x | Diskuse| Politika
  • Nejčtenější

Královna fetiše rozdráždila Ameriku. Její fotografce se klaní i feministky

22. května 2024

Seriál „Nejkrásnější fotografka“ či „nejlepší pin-up fotografka na světě“. Taková čestná přízviska si...

„Krok ke třetí světové.“ Ukrajinci zasáhli klíčovou ruskou radarovou stanici

25. května 2024  12:55

Ukrajinská armáda zřejmě tento týden zasáhla významnou ruskou radarovou stanici, která je součástí...

Turek: Z Nerudové mi bývá špatně, o hlasy komoušů a progresivistů nestojím

24. května 2024

Bývalý automobilový závodník a lídr Přísahy s Motoristy Filip Turek patří mezi černé koně...

Česko explodovalo zlatou hokejovou radostí, fanoušci v Praze kolabovali

26. května 2024  11:40,  aktualizováno  23:29

Česko v neděli zažilo hokejový svátek. Fanoušci vyrazili sledovat finále mistrovství světa na...

Pavel se zranil na motorce. V nemocnici na pozorování zůstane několik dní

23. května 2024  20:03,  aktualizováno  22:32

Prezident Petr Pavel se zranil při jízdě na motorce. Zranění nejsou vážná, ale vyžádají si...

ANALÝZA: Válka mezi světem a Izraelem? Proč se po něm šlape a žádají sankce

28. května 2024

Premium Od spolupracovnice MF DNES v Izraeli Od Izraele se v probíhajícím konfliktu s Hamásem část světa odvrací. Například zpravodajka OSN...

Byli jsme jen kořist. Získali mě přes nejistoty, vypráví exčlenka Sinčchondži

28. května 2024

Premium Před křesťanskou sektou Sinčchondži varují odborníci napříč celou republikou. Jak je možné, že...

Jedoucí auto zasáhl na Plzeňsku blesk, na místo museli přijet hasiči

27. května 2024  23:36

Málo vídaná situace se v sobotu odpoledne udála na Plzeňsku mezi obcemi Kožlany a Kralovicemi. V...

Potvrzeno, francouzští vojáci povedou výcvik na Ukrajině. Mají dorazit i F-16

27. května 2024  18:25,  aktualizováno  22:46

Hlavní velitel ukrajinských ozbrojených sil Oleksandr Syrskyj podepsal dokument umožňující...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

  • Počet článků 501
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4834x
Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz