Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
BR

barbarrosa

23. 1. 2009 10:01
nikdy

jsem nebyl členem žádné pol. strany ani nejsem voličem žádné parlamentní strany.To pro vysvětlení.Můžete tady ukazovat jak by podle vás vládli komunisti,nakonec i tady na IDnes jsou články o zločinech komunizmu.Já bych si počkal až se bude psát o zločinech současných vládců.Vy zřejmě patříte k těm zaostalým,kteří si myslí,že když je někde království tak se tam jezdí na koních a rytíři tam bojují o srdce krásných dam.Lituji vás.

0 0
možnosti
PN

Xcv

18. 1. 2009 20:17
Už se těším na kampaň před volbama

ODS se určitě poučí a rudá žumpa uvidí co je to negativní reklama. Program je nanic, ten nikdy KSČSSD namela. Akorád se zmohla na ODS minus, tak je jim to potřeba vrátit.

0 0
možnosti

s-s-in

17. 1. 2009 15:40
asi Vám zjevně chybí

soutěže nástěnkářů...

0 0
možnosti
P

P.Farsky

17. 1. 2009 13:18
Karle, Šimoník se urazil.

Karle Kříži, bylo by vhodné upřesnit, který pomocník VB se to skrývá na druhém obrázku za stromem .

Původně jsem si myslel, že by to mohl být tvůj otec, Karle.

Ale Šimoník se v diskuzi  tak rozčílil, že se zdá, že se tam může schovávat i sám Šimoník.

Karle prosím upřesni to.

Je tam tvůj otec, nebo Šimoník, nebo jsou tam dokonce oba dva ?

0 0
možnosti
E

editi

17. 1. 2009 12:35
Ne nadarmo se říká:

"Jaký táta, taký syn".  Otec Kříže dříve nástěnkář v ČSSM, poté v milicích naučil svého syna řemeslu propagace oné strany, kterou jakoby haní, ale cíl je jiný. Přesvědčit lidi ztrácející práci a naději, že přeci jenom za bolševika bylo lépe. Bravo Kříži. Mimikry, které zde používáš jistě pozvednou šance straně blízké srdci tvého otce a tvé, na vládnutí v této zemi.;-D;-D;-D;-D

0 0
možnosti
BH

BoboHml

17. 1. 2009 11:49
Kdyby

se článek jmenoval : Volební plakáty KSČM - dal bychR^

takto slabé žádný názor ani argument.

0 0
možnosti
MJ

Martin Jirousek

17. 1. 2009 11:46
Realita je

Ovšem taková, že lidé začínají kvůli tomu úžasnému kapitalismu přicházet o práci. Nárůst psychických onemocnění typu úzkostí a depresí má trvale stoupající křivku a dosahuje více než dvacetinásobku v porovníní s rokem 1989. Když je ten kapitalismus tak úžasný, proč z něj tolik lidí psychicky strádá? A to nejen běžní zaměstnanci, ale i podnikatelé. Jsou to alarmující čísla, protože deprese nebo úzkosti jsou extrémně nákladné na léčbu hlavně pro dobu léčení, průměrná doba neschopnosti přesahuje u těchto onemocnění čtyři měsíce.

0 0
možnosti
RR

rezjir

17. 1. 2009 18:23
Jirousku,

těžce se mýlíš, ti depree vznikají z nedostatku kapitalismu, nikoliv jeho přebytku.

Oprava chtěl jsem napsat:nedostatků

0 0
možnosti
RR

rezjir

17. 1. 2009 9:43
Pěkný, moc pěkné

Jenom otázečka: ty lahve s tou kokakolou jsou dofám Molotovy koktejly, nikoliv ten nápoj propagujcí pokleslou buržoazní kulturu?

A už si běžte na ulici Politických vězňů pro honorář. Tentokrát si ho vskutku zasloužíte. Takovou pěknou reklamu kSČM snad neudělal by lépe ani komunista Picasso. A to nemluvím o levé avantgardě 20. let, např. Okna v rostach.  

Pozn. Komunisté nikdy neskrývali své cíle, že zakroutí buržoazii krkem.

0 0
možnosti
MB

MychalB

17. 1. 2009 10:54
Re: Pěkný, moc pěkné

takže když nebudu skrývat svůj cíl zakroutit krkem tobě, bude to méně amorální? ;-D;-D

0 0
možnosti
SG

stanikgor

17. 1. 2009 9:24
Věřte...

Jako vize je to zajímavé,ale opravdu,je to jenom vize..Za to dnes prožíváme realitu,lidé se bojí o práci,ředitelé rozkrádají zadlužené nemocnice a podniky formou odměn (za co...).Vláda za 16 dnů předsednictví si střihla všude jenom ostudu,a věřte,drahý pane,tato dnešní vláda nekope ve dresu KSČM...

0 0
možnosti
MI

Ajetak

17. 1. 2009 13:00
Re: Věřte...

Vůbec to není tak hrozné, jak se tu snažíte naznačit. Zkuste vyjít ven.

Dřív se oslavovla každá prkotina ve jménu budování lepších zítřků a dnes se ve všem pěkně štourá. Přitom bylo dřív takovejch průšvihů, že je kolikrát div, že se jim to povedlo ututlat.

Potvrujete mi to taky, že KSČM získává popularitu na protest, protože není tolik na očích a tolik toho nepokazí.

0 0
možnosti
P

P.Farsky

17. 1. 2009 9:24
Karle, ty plakáty vám doma zbyly?

Karle Kříži, předpokládám, že tvůj otec je na tom druhém obrázku vedle toho psa. Říká se o něm,  že byl pomocníkem VB. Karle, ale proč tvého otce schováváš za strom?

Ty se za něho stydíš?

0 0
možnosti
  • Počet článků 501
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4834x
Člověk s vlastním názorem a veselým duchem. Narozen ve znamení lva roku 1966. V současné době majitel obchodní firmy. Dříve učitel, který přerušil svoje studium na pedagogické fakultě Masarykovy univesity, aby mohl okusit "radosti" soukromého podnikání. Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem. Více článků a zajímavých informací najdete na www.pravyprostor.cz