Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

Co se týče změn klimatu, je to tak nesmírně složité a neovládnutelné téma, že jak alarmisté, tak vy se můžete jít se svými grafy bodnout, protože připomínáte malé dítě, které si hraje s pastelkami. Zvláště, když věříte, že svět bude za pár desítek let v tom stavu, který tady komicky předpovídáte. :-)

0 0
možnosti
Foto

Pokud dojde na střídání záplav a sucha v našich krajinách, přestěhujeme plodiny do skleníků a problém tím vyřešíme. Tomuto se vyspělé země snadno přizpůsobí, pokud to bude nutné. Klimatická změna lidi nezahubí, při nejhorším dojde k dílčímu stěhování národů, prostě se pár miliard lidí se zbraní v ruce přestěhuje tam, kde bude líp a nebudou se ptát původních několika milionů osadníků, co si o tom myslí.

1 0
možnosti
  • Počet článků 403
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2764x
Tento blog byl oceněn v anketě "Bloger roku 2011". Autor je překladatel a vzděláním historik. Účastnil se klimatické konference v Kodani. Po aféře Climategate založil web www.klimaskeptik.cz. V roce 2019 vydal knihu OBCHODNÍCI SE STRACHEM (Dokořán). Ta v roce 2021 vyšla též anglicky na Amazonu jako A GUIDE TO THE CLIMATE APOCALYPSE.

 

Seznam rubrik

Oblíbené stránky