Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZB

Autore, víte žádat věřící muslimy, aby odsoudili zločiny Mohameda je stejné jako žádat komunistické poslance v parlamentu, aby uznali, že poprava Milady Horákové byla justiční vražda, která padá na jejich hlavy. Asi tak. Je to stejné, jako když Římané nutili křesťany uctívat zbožštělé císaře. O víře pane, nelze diskutovat, proto se tomu říká víra. Víru nelze racionalizovat. Tímto způsobem si krátkodobě přivodíte vysokou karmu ale akorát vyhrotíte i tak již velice vyhrocené vztahy. Když nejste věřící, tak víru těžko pochopíte. Víra, bohužel, přináši nejen pozitiva. Ovšem pošlapáváním víry, nedokážete věřícím, že jejich víra špatná, pouze že jste jejich nepřítelem.

0 0
možnosti
TD

Nebo jako žádat členy NSDAP, aby odsoudili zločiny páchané ve jménu Adolfa Hitlera. Ty tedy naštěstí po prohrané válce nikdo dvakrát žádat nemusel. Dnes by bylo dobré si takové "věřící" pokud možno držet od těla, aby si svou víru praktikovali někde u sebe, kde jim ji nebude nikdo pošlapávat demokracií, sekularismem, lidskými právy a podobnými nesmysly.

0 0
možnosti
Foto

Mohamed je "řízek hodný následování"....řekl v TV vystoupení konvertita, aktivní vyznavač islámu, rodilý Čech, styčný důstojník československé jednotky ve válce v Perském zálivu, honorární konzul Súdánu v ČR, nevlastní bratr ministra spravedlnosti JUDr. Roberta Pelikána Ph.D....

Mám něco dodávat?

7 0
možnosti
EP

Muslimská víra - lépe vojenská doktrina se celou dobu existence nemění. Nemohou se tam vyskytnout reformisté na př. známí  z  křesťanství. Stále platí dávnověká pravidla od vzniku, kdy Mohamed příchodem do Mediny ničil jinověrce silou.

V současnosti i jako dříve je vše založeno na strachu. Uvěříš - žiješ. Zde naplno je princip muslimů opačný od hesla VH.  Zloba a lež  zvítězí nad láskou a pravdou. Musí se postupovat cílevědomě. Napřed se oživí pátá kolona .Uvedu jen ty co chtějí dělat kariéru i v budoucím IS. Kdo chce jen žít opustí svou dosavadní ideologii a stane se občanem druhé či až třetí kategorie.

Současný svět co dává přednost požitkářství před občanstvím, pohrdá hodnotami našich předků a pro dobré bydlo se uchyluje i k tomu, že věří lži  a to jak politické, tak i každé jiné a tou je hlavně lež žurnalistická.

Pro muslimy je ideální když jejich násilí předchází strach těch druhých. Jejich příliv do Evropy  to způsobuje. Jiným taktickým předpokladem je naopak víra, že příchozí muslimy oblafneme tím, že je zařadíme mezi přátele. Na to bacha.

4 0
možnosti
ZB

Jistě.A my bychom měli odsoudit Karla IV.za to,že organizoval protižidovské pogromy a okrádal mrtvé židy o majetek.Také bychom měli odsoudit i jeho matku,ta je jasný pedofil.Zprznila ve svatebním loži "utlého a malého chlapce",pár dní 14 letého Jana Lucemburského....posuzovat historické osobnosti a jejich činy dnešníma očima je hloupost at už je to kdokoliv...

0 6
možnosti
TB

Zločiny vraždy či genocidy jsou zločiny dnes i v minulosti....Naproti tomu dost pochybuji, že sex se 14-letým chlapcem byl ve středověku (na rozdíl od současnosti) trestným činem ;-)

0 1
možnosti
PT

P12e54t98r 11T65o16m33e72k

24. 11. 2015 11:24

To muslimové nikdy neudělají, ani ti umírnění, mírumilovní. Protože by špatně dopadli. Ti praví by jim to dali sežrat. Mírně řečeno.

3 0
možnosti
  • Počet článků 403
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2764x
Tento blog byl oceněn v anketě "Bloger roku 2011". Autor je překladatel a vzděláním historik. Účastnil se klimatické konference v Kodani. Po aféře Climategate založil web www.klimaskeptik.cz. V roce 2019 vydal knihu OBCHODNÍCI SE STRACHEM (Dokořán). Ta v roce 2021 vyšla též anglicky na Amazonu jako A GUIDE TO THE CLIMATE APOCALYPSE.

 

Seznam rubrik

Oblíbené stránky