Čunek a Silvestr
Velmi těžko se vysvětluje, kde vzal při příjmu 1,6 mil. Kč na živobytí a uložení miliónu. Tři tisíce na měsíc – to by nestačilo pomalu ani na nájem – a co jídlo, starost o děti – to všichni vybírali popelnice? Ne, pan Čunek měl jako pracovník Zbrojovky takové diety a cesťáky, že z nich mohl být živ s celou rodinou a jeho manželka mohla být řadu let na MD. Jestli pan Čunek jezdil třeba ve Zbrojovce soukromým autem – aby měl úhrady za kilometrovné – kde na to auto vzal? Když jezdil služebním autem – tak by ho ty diety asi nespasily. Dalším zdůvodněním bylo, že mu pomáhala celá široká rodina – ano, musíme si pomáhat – ale kde na to rodina celou tu dobu brala? Vždyť mu pomohl bratranec, že mu dal 1,5 miliónu! Svou činnost ve Zbrojovce ukončil v roce 1997 – aspoň podle vlastního tvrzení – z čeho žil do voleb, než byl zvolen starostou? Mimochodem bylo jeho zvolení tak jasné? Ve volbách ve Vsetíně vyhráli v roce 1998 nezávislí, lidovci byli až pátí – a ani Čunek nezískal za lidovce nejvíce hlasů. Ano, mohlo být dohodnuto už před volbami, že bude starostou. Celé to jeho vysvětlení vyvrcholilo na závěr – možná jsem já podvodník, ale mezi politiky jsou ještě větší – kteří – pane Čunku?
Kam se na vysvětlování pana Čunka hrabe křišťálově čistý Standa se svým strýčkem?
Karel Krejčík
Máme prezidenta velezrádce
Opravdu - náš ČSSD se postaral o novinku - jsme asi jediný stát - který má prezidenta velezrádce - co na to pane Dienstbiere anebo paní Wagnerová? Za čtyři dny prezidenta asi nepotrestáme nebo snad Ústavní soud rozhodne?
Karel Krejčík
Kolik máme prezidentů, pane Moravče?
Do dneška jsem se domníval, že jednoho. Ale podle "elitního" moderátora ČT Václava Moravce tomu asi tak není. Když si pozval do prvních Otázek v letošním roce exprezidenta Václava Havla, tak se nás o tom snažil celou dobu vytrvale oslovováním "pane prezidente" přesvědčovat.
Karel Krejčík
Návrat do minulosti
Město Česká Lípa připravilo jako součást kampaně Den bez aut akce pro veřejnost - mimo jiné „Den s historickými autobusy“, který měl loni velký úspěch. A tak na Českolipáky čekaly letos: Praga RND, Š 706 RTO + přívěs Jelcz, , Š 706 RO, tahač Š 706 + prototyp autobusového návěsu NO 80 a i anglický double decker.
Karel Krejčík
To je šetření?
Tak se nám na jižní Moravě vytvořila nová koalice ČSSD a KDU - ČSL. Je tak nahrazena bývalá koalice ČSSD a ODS. Ona prostě ČSSD potřebuje někoho, kdo jí bude odkývávat její rozhodnutí, někoho, za koho se bude muset schovat, až to možná nevyjde.
Karel Krejčík
Což odložit Kocába?
Neni důležité něco dělat, zdá se, že je důležité nechat o sobě vědět. Tím se řídí ministr pro lidská práva, později zmocněnec pro lidská práva a já nevím co ještě. Michael Kocáb. Připadá mi to, že se snaží ve finkci, kterou jistě dělá zdarma a bez nároku na nějaké prebendy, udržet za každu cenu.
| Další články autora |
Aloha, namaste, salud! Znáte význam celosvětově známých frází?
Na dovolené, ve filmech i na sociálních sítích. Některé cizojazyčné výrazy používáme téměř každý...
Praha promlouvá ze zdí i chodníků. Vzkazy kolemjdoucích pobaví, překvapí i zamrazí
Stojíš na mým fleku! Nemusíte číst knihu, abyste se dozvěděli o městě víc, než je někdy zdrávo....
V těchto dnech se láme osud českého Tesca. Britové už hledají kupce pro své obchody
Britští vlastníci Tesca podle mnohých finančních médií rozjíždějí prodej svých aktivit ve střední...
Barrandovský kopec bez pozlátka luxusu. Nafotili jsme zákoutí, kterým se filmová čtvrť nechlubí
Filmový magnát Miloš Havel. Režiséři a herecké star. Takhle obvykle vnímáme Barrandov, hlavně jeho...
Obluda mezi nádražími. Tam, kde řezali sovětské vagony, zastaví metro D nad rybníkem
Pokud by se vyhlašovala anketa o nejošklivější nádraží v Praze, to v Krči by mělo určitě medaili....
Jdeme se k vám zchladit. Vedro přivedlo návštěvnky do středověkých štol
Vlna horkého počasí přivádí návštěvníky do míst, kde se mohou příjemně zchladit. V kurzu jsou...
Starý mlýn vystřídala budova pro školu či minipivovar, akcionáři budou i občané
Čtyři staletí zde stál mlýn, nyní však zchátralou stavbu v Bílovicích nad Svitavou na Brněnsku...
Naftu šel krást s desetilitrovým kanystrem, dalších 200 litrů vyteklo na zem
Nafta v tomto týdnu opět podražila, tak si dosud neznámý pachatel na Jindřichohradecku zřejmě řekl,...

7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát
Chcete mít jistotu, že je vaše děťátko v autě opravdu v bezpečí? I drobné chyby při poutání do autosedačky mohou mít vážné následky, často si je...
- Počet článků 298
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1619x



















