Diskuse
Mám dotaz - co jí zajíc?
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV43i63l91é78m 13R15a64v21e12k
15. 5. 2026 14:07
Nejlépe bude, když mu umožníte návrat do volné přírody. Pokud se u vás zdržuje zcela o své svobodné vůli, těšte se z jeho přítomností. Když nebude mít co žrát, odejde sám na lepší. Je přirozeně chytrý
Š57t85ě79p11á86n 87B44i13c77e74r66a
15. 5. 2026 17:09
Buďte ráda, že ho tam máte. Sám jsem živého zajíce už dlouho neviděl a ubývají i ti rozjetí na silnici.
MB
M82i96r19e16k 57B89a84u77t22s77c26h
15. 5. 2026 16:37
Představte si tu nechutnost, on žere i vlastní trus.
MŠ
M27i29l17a34n 24Š48ť98a88s51t75n52ý
15. 5. 2026 12:43
Zajíc je býložravec, takže mu bohatě stačí ta jarní zeleň kolem něj.
- Počet článků 99
- Celková karma 17,56
- Průměrná čtenost 1719x
Jsem recesistka, hodně sarkastická, přesto na všem to lepší hledající (což už mě přestává bavit) ... a jsem 70 +


















