Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P53e39t70r 84L35u83k95e57š
O dopravě nevíte zhola nic, ale slibujete nápravu. Velmi dobře víte, že slibem nezarmoutíte. Nápravu provádíte povolováním dalších a dalších stavebních projektů, na které nemá město kapacitu. Z územního plánu si děláte trhací kalendář. To samozřejmě souvisí s "výhodnými" prodeji obecních pozemků různým šíbrům napojeným na politické strany. Nejen na tu Vaši. Developer se snaží území vytěžit a dovleče do lokality další dopravu. Tabulkově splní počet parkovacích míst např. v podzemních garážích ale to, kde jeho klienti skutečně parkují, nikoho netrápí. Jednotlivé radnice zóny navíc nepředjednali s lidmi. Ti zaplatí roční poplatek a v modré zóně před domem stejně nezaparkují. Podnikatelé odejdou, protože jejich poplatek příjde na podstatně větší částku, objednaní řemeslníci budou zoufale kroužit po městě a problém přesunete za hranice modré zóny, kam budou směřovat auta "cizinců". Takhle můžu pokračovat až do vyčerpání. A víte co? Zeptejte se v hospodě na místě, kde mají zóny zavedené. Je tam mrtvo. Budete ráda, když Vás šenkýř nevynese v zubech. Totéž udělá libovolný poskytovatel služeb.
P95e16t75r 88M37o64u80d61r97ý
Tak doufám že sama se i tím řídíte, tedy že sama neparkujete v jiných městských částech aby tamní rezidenti mohli zaparkovat před svými domy a nemuseli tahat nákupy, děti, tašky atd...
- Počet článků 34
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2741x


















