Diskuse
Padá a padá.....
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P76a25v73l87a 11K89o27l80á27ř25o69v96á
9. 2. 2021 19:59
Sice pivo nepiju, ale tahle básnička je moc pěkná.
Jen houšť! Nemyslím sněhu, ale poezie.
0
0
možnosti
D31a78v11i53d 94S61n40í52t73i36l98ý
9. 2. 2021 13:27
Pane Matěji, super verše.
Já nechodím na pivo na Malou Stranu, ale po pivu na malou stranu.
1
0
možnosti
Pěkné
Dala bych si točený a to nejsem pivař
1
0
možnosti
- Počet článků 200
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2058x
Slovní instalatér a hledač spodních proudů. Moje sloupky vycházeji i na webu www.divokevino.cz


















