Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Pokud řešíte problém očkovat nebo neočkovat a jak na to, tak zkuste zapojit rozum. ;-D

1 0
možnosti
Foto

Nu, pokouším se o tom, ale ať už se vydám hot nebo čehý, pokaždé jsem dehonestován.

0 0
možnosti

Jenže ten problém opravdu není v nedostatku lékařů - těch máme jeden z největších počtů v přepočtu na obyvatele. A to, že "pořád někde chybí" je proto, že od socíku jsme zvyklí na to, že máme nemocnici v kdejaké díře (což navíc i snižuje kvalitu zdravotnictví). Takže na jednu stranu máte pravdu, že problém je ve zdravotním personálu - na druhou stranu ne, protože i vy jste nejspíš ten kdo by proti rušení malých nemocnic jako první křičel (spolu s většinou národa). No a protože si "lid" tedy vydupoal nemocnici v každém městečku a politici proti vůli "lidu" jaksi nic neudělají - tak každý, kde se neočkouje, je skutečně ten, kdozpůsobuje kolap zdravotnictví.

0 0
možnosti
Foto

Takže oficiální statistiky a i prohlášení odpovědných, kteří hovoří o tom, že ona potřebná lůžka jsou zaplněna ze 70 až 80 procent a že problém je v nedostatku personálu, jsou asi chimérou, mající prapůvod v „socíku“. Zajímavé. Ostatně jsem se jenom snažil naznačit, že mou „vinu“, kterou jsem ochoten částečně i připustit, možná zavinil i někdo jiný, který si ji možná ani nepřipouští.

0 0
možnosti
  • Počet článků 607
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1543x
Trochu jsem se toulal po světě - celých 32 let. Napsal jsem o tom i knihu s podtitulkem "aneb co se do zpráv nikdy nedostalo". K nalezení zde.Teď jsem se vrátil "domů" a mnohdy se velice divím, co to tu nacházím. Nemohu jinak, než se k tomu vyjádřit. Kdyby se o mně někdo chtěl dovědět poněkud více může tak učinit na www.mujcernobilysvet.cz nebo na www.mk-answer.com. Mimo jiné jsem také aktivní jako pedagog a snažím se mladým adeptům mediální tvorby předat něco ze svých zkušeností a názorů s nadějí, že by mohlo dojít v tomto oboru k lepšímu pochopení nároků veřejnosti na poznání duševního bohatství lidstva.

 

Seznam rubrik