Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Je to opravdu za vlasy přitažené a to velmi. Ač opravdu nejsem příznivec POVINNÉHO očkování, nemyslím, že by konání vámi nastíněné vedlo ke státnímu kolapsu. Spíš by vedlo k tomu, že příslušní jedinci by od zaměstnavatele dostali na výběr dvě varianty alšího vývoje.

Jako kolapsotvorné bych viděl jiné důsledné vykonávání pracovní náplně. Příklad si můžeme vzít u policie ve Francii (nebo to bylo jen v Paříži?) před lety, kdy tito zaměstnanci vedli protest vůči státu tím, že začali přesně a do puntíku vykonávat svou profesi. Dopady si jistě každý může vyhledat.:-)

1 0
možnosti
Foto

Máte pravdu. Bohužel.....R^

0 0
možnosti
Foto

Máte pravdu, pár takových tu máme.

0 0
možnosti
  • Počet článků 607
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1543x
Trochu jsem se toulal po světě - celých 32 let. Napsal jsem o tom i knihu s podtitulkem "aneb co se do zpráv nikdy nedostalo". K nalezení zde.Teď jsem se vrátil "domů" a mnohdy se velice divím, co to tu nacházím. Nemohu jinak, než se k tomu vyjádřit. Kdyby se o mně někdo chtěl dovědět poněkud více může tak učinit na www.mujcernobilysvet.cz nebo na www.mk-answer.com. Mimo jiné jsem také aktivní jako pedagog a snažím se mladým adeptům mediální tvorby předat něco ze svých zkušeností a názorů s nadějí, že by mohlo dojít v tomto oboru k lepšímu pochopení nároků veřejnosti na poznání duševního bohatství lidstva.

 

Seznam rubrik