Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

Z jeho životopisu:

"Jmenován profesorem na Univerzitě Karlově pro obor dermatovenerologie byl v roce 2001"

Wikipedie:

Dermatovenerologie je lékařský obor, ve kterém jsou spojena odvětví dermatologie a venerologie. Zabývá se studiem a léčením kožních a pohlavních chorob.

Klasické pohlavní choroby

syfilis (syn. lues, příjice)

kapavka (syn. gonorhea)

měkký vřed (lat. ulcus molle)

lymphoganulosis inguinalis (syn. morbus Nicolas-Favre)

granuloma inguinale

No jo, profesor rozumějící syfilisu, kapavce atd. fakt vše vyřeší - akorát je (s odpuštěním) tak "obětavý pro svého vůdce AB (ten teda fakt už u mě - a fakt bohužel(!) - klesnul o moc, Já ho bral!)" - určitě my všichni budeme skákat jak on píská. Houby - dokud nezajistí takovou hromadnou dopravu, abych se do práce dostal v rozmezí 2 metrů od nejbližšího - tak po ŇOM chcu 100% náhrady mzdy. A může mi to platit ze svýho - to mi je fuk.

0 0
možnosti
AK

No a jak vidíte,tak to nikoho ve vládě nezajímá.Jenže by mělo,ale to by jsme chtěli po politikách moc práce.Tak jim za jejich odvešdenou práci dejme 1,-kč a uvidíte jak budou koukat co,že se to stalo.

1 0
možnosti
Foto

I62v31o 31C58i42l34i72c60h

16. 4. 2021 12:50

Výborně napsáno R^

5 0
možnosti
  • Počet článků 607
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1543x
Trochu jsem se toulal po světě - celých 32 let. Napsal jsem o tom i knihu s podtitulkem "aneb co se do zpráv nikdy nedostalo". K nalezení zde.Teď jsem se vrátil "domů" a mnohdy se velice divím, co to tu nacházím. Nemohu jinak, než se k tomu vyjádřit. Kdyby se o mně někdo chtěl dovědět poněkud více může tak učinit na www.mujcernobilysvet.cz nebo na www.mk-answer.com. Mimo jiné jsem také aktivní jako pedagog a snažím se mladým adeptům mediální tvorby předat něco ze svých zkušeností a názorů s nadějí, že by mohlo dojít v tomto oboru k lepšímu pochopení nároků veřejnosti na poznání duševního bohatství lidstva.

 

Seznam rubrik