Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

Článek obsahující větu "musíme donutit naše vlády, aby..." aneb Vysoká škola života, fakulta mudrosloví, katedra instantních všeobjímajících klišé.

2 1
možnosti
MP

to máte jako s vodou, čím méně jí používáte a čím více šetříte, tím více musí jeden kubík stát, aby nadnárodní gigant vydělával furt stejně...

4 0
možnosti
JS

Ano vlády na nás kašlou. Nejdražší mobilní tarify v EU, přemrštěná cena elektřiny a přitom jsme zatím ve výrobě naprosto soběstační , proč budeme plyn kupovat od Němců, když jsme vždy kupovali napřímo... Ano nastává čas vzít na ty konkrétní lidi ve vládách Vámi popsané instrumenty.

3 0
možnosti
MK

Protože liberizace trhu s energií, protože Brusel a jeho zelené šílenství, protože emisní povolenky.

4 0
možnosti
  • Počet článků 607
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1543x
Trochu jsem se toulal po světě - celých 32 let. Napsal jsem o tom i knihu s podtitulkem "aneb co se do zpráv nikdy nedostalo". K nalezení zde.Teď jsem se vrátil "domů" a mnohdy se velice divím, co to tu nacházím. Nemohu jinak, než se k tomu vyjádřit. Kdyby se o mně někdo chtěl dovědět poněkud více může tak učinit na www.mujcernobilysvet.cz nebo na www.mk-answer.com. Mimo jiné jsem také aktivní jako pedagog a snažím se mladým adeptům mediální tvorby předat něco ze svých zkušeností a názorů s nadějí, že by mohlo dojít v tomto oboru k lepšímu pochopení nároků veřejnosti na poznání duševního bohatství lidstva.

 

Seznam rubrik