Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TT

Vymyšleno už dávno jest - přišel na to kníže Drákula.

0 0
možnosti
MH

Fakt jenom čekám, až těm politickým hlupcům dá někdo do držky.. (to znamená, u nás na severu Moravy, po papuli).

0 0
možnosti
Foto

Ten test ke kadeřnici je dost dobrý úlet. K zubaři na prevenci a hygienistce, co sídlí hned vedle lze přijít též objednána, ovšem po celou dobu pandemie test nevyžadovali. Možná je za tím něco hlubšího. Třeba AG test za účelem návštěvy zkrášlovacích služeb si budeme muset platit sami. Co je pojišťovně do toho že lidi chtějí jít na pedikůru nebo na kosmetiku, že?

1 0
možnosti
KT

Covid ustupuje, ale rozmohl se nám tu smrtící virus papalaszus. Jestli se ho urychleně nezbavíme, je s námi amen. Očkování proti němu není a nikdy nebude. Pomáhá jen rychlá a úplná likvidace.

9 0
možnosti
  • Počet článků 607
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1543x
Trochu jsem se toulal po světě - celých 32 let. Napsal jsem o tom i knihu s podtitulkem "aneb co se do zpráv nikdy nedostalo". K nalezení zde.Teď jsem se vrátil "domů" a mnohdy se velice divím, co to tu nacházím. Nemohu jinak, než se k tomu vyjádřit. Kdyby se o mně někdo chtěl dovědět poněkud více může tak učinit na www.mujcernobilysvet.cz nebo na www.mk-answer.com. Mimo jiné jsem také aktivní jako pedagog a snažím se mladým adeptům mediální tvorby předat něco ze svých zkušeností a názorů s nadějí, že by mohlo dojít v tomto oboru k lepšímu pochopení nároků veřejnosti na poznání duševního bohatství lidstva.

 

Seznam rubrik