Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Vítězové voleb přebírají moc se slovy o touze občanů po změně. Jenže volby vyhráli o fous a dosud se příliš nevěnují analýze příčin tak těsného výsledku, ani toho, jak Babiš k moci ráčil přijít.

Přišel k ní tak, že dnešní vítězové klouzaly po povrchu věcí, dějů a jevů. Pro mne tedy zatím není nikdo zárukou, že to klouzání přestane.

PS: Sledoval jsem předání medaile paní Čaputové. Poněkud s dojetím. Myslel jsem při tom na to, jak je důležitá role prezidenta, jehož programem není společnost rozdělovat, ale být jí důstojnou oporou.

1 0
možnosti
Foto

Pokud jde o paní Čaputovou, tak si dovolím tvrdit, že její projev asi působil na naše občanstvo jako projev člověka přicházejícího z jiného myšlenkového světa.

1 0
možnosti
  • Počet článků 607
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1543x
Trochu jsem se toulal po světě - celých 32 let. Napsal jsem o tom i knihu s podtitulkem "aneb co se do zpráv nikdy nedostalo". K nalezení zde.Teď jsem se vrátil "domů" a mnohdy se velice divím, co to tu nacházím. Nemohu jinak, než se k tomu vyjádřit. Kdyby se o mně někdo chtěl dovědět poněkud více může tak učinit na www.mujcernobilysvet.cz nebo na www.mk-answer.com. Mimo jiné jsem také aktivní jako pedagog a snažím se mladým adeptům mediální tvorby předat něco ze svých zkušeností a názorů s nadějí, že by mohlo dojít v tomto oboru k lepšímu pochopení nároků veřejnosti na poznání duševního bohatství lidstva.

 

Seznam rubrik