Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
GH

Mam na to podobny nazor.

0 0
možnosti
JK

Zajděte večer do libovolné knajpy, zeptejte se u pár stolů a odnesete si domů takovýchhle mouder tak akorát na dvě věci plný pytel.

1 1
možnosti
LP

Mě naopak ministr Válek mile překvapil. Některý jeho výroky jsou kouzelný a je s ním celkem legrace. Takže u mě dobrý.R^

1 0
možnosti
JM

J68a92n 22M54a25r97e25k

7. 1. 2022 21:10

Pane Kotyk, jak byste tomřešil vy? Z vašeho blogu vyplývá, že to vláda dělá blbě, ergo vy by byste na to šel jinak. Jak? Poradte neschopné vládě, kterou jste si právě zvolili!

2 0
možnosti
JM

J26a28n 43M83a56r23e86k

7. 1. 2022 21:11

To řešil, ne tomřešil, to bylo latinsky.

0 0
možnosti
Foto

Naučit se žít s covidem si představuji asi takto:

Kdo chtěl, mohl se očkovat, kdo chce, může se i přeočkovávat.

Kdo se bojí, může nosit respirátor. Na koho leze nemoc, měl by se otestovat. U koho se nemoc prokáže, měl by být léčen, hned a všemi známými dostupnými prostředky.

4 0
možnosti
Foto

Nu, to říkají i skuteční odborníci, kteří jsou zatím v „nemilosti“ vlád, včetně té naší nové, protože vše nasvědčuje tomu, že je nutno v prvé řadě nějak odůvodnit ty miliardy, které i nadále tečou do kanálu, respektive končí v kapsách těch „chytrých“.

5 0
možnosti
  • Počet článků 607
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1543x
Trochu jsem se toulal po světě - celých 32 let. Napsal jsem o tom i knihu s podtitulkem "aneb co se do zpráv nikdy nedostalo". K nalezení zde.Teď jsem se vrátil "domů" a mnohdy se velice divím, co to tu nacházím. Nemohu jinak, než se k tomu vyjádřit. Kdyby se o mně někdo chtěl dovědět poněkud více může tak učinit na www.mujcernobilysvet.cz nebo na www.mk-answer.com. Mimo jiné jsem také aktivní jako pedagog a snažím se mladým adeptům mediální tvorby předat něco ze svých zkušeností a názorů s nadějí, že by mohlo dojít v tomto oboru k lepšímu pochopení nároků veřejnosti na poznání duševního bohatství lidstva.

 

Seznam rubrik