Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Neznám vývoj v Rakousku, ale u nás byl počátek a aroganci a diletantismu výkonné moci a také v přesvědčení, že vše se dá nařídit. Tak se místo osvěty postupovalo direktivou a to tak amatérsky, že téměř vše soud rušil. Arogancí vrcholné míry pak bylo opakování naprosto stejného postupu a chyb, bez respektování soudních rozhodnutí. Opravdu se nedivím, že to hodně lidí pobouřilo.

A když se do toho pustí šíření hoaxů v kombinaci s neschopností vlády, je armády odmítačů v plné zbroji.

0 0
možnosti
PK

Občan miluje diktaturu - měla by být ale "soft", demokracie už kolikrát zklamala a byla vystřídána ... Těžko si ale umím představit, že volební právo mají mít jen lidé co platí daně, jsou vzdělaní, nekonzumují koblihy. A taky aby nehlasovali důchodci a ženy:-)

0 0
možnosti
LP
Foto

Ovčan miluje stav, ve kterém za něj někdo rozhoduje.

3 0
možnosti
  • Počet článků 607
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1543x
Trochu jsem se toulal po světě - celých 32 let. Napsal jsem o tom i knihu s podtitulkem "aneb co se do zpráv nikdy nedostalo". K nalezení zde.Teď jsem se vrátil "domů" a mnohdy se velice divím, co to tu nacházím. Nemohu jinak, než se k tomu vyjádřit. Kdyby se o mně někdo chtěl dovědět poněkud více může tak učinit na www.mujcernobilysvet.cz nebo na www.mk-answer.com. Mimo jiné jsem také aktivní jako pedagog a snažím se mladým adeptům mediální tvorby předat něco ze svých zkušeností a názorů s nadějí, že by mohlo dojít v tomto oboru k lepšímu pochopení nároků veřejnosti na poznání duševního bohatství lidstva.

 

Seznam rubrik