Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IL

I89v63a30n54a 14L65a88n69c29e

28. 12. 2022 12:40

Také jsem mívala problémy si jeden den v roce hrát na perfektní rodinku, když tomu tak vůbec nebylo. Většinou mne z toho vzala taková migréna, že jsem musela zalézt do postele, uplně do klidu. Jste odvážnáR^ a odvážnému štěstí přejeR^

0 0
možnosti
MZ

Tak každý si to může udělat po svém, mně se třeba slavnostní ráz štědrého dne a celých vánočních svátků líbí. Taky jsem se sice naučila stresovat trochu míň než moje maminka, ale je to možná i tím že tenkrát se obtížněji nakupovalo, dnes nakoupím všechno najednou v Tescu a je to. Uvaření svátečního jídla, slavnostní stůl a hezké oblečení nás všechny těší. Ale každý ať si prožívá vánoce po svém, hlavně ať jste vy, vaše děti i váš bývalý partner spokojení.

1 0
možnosti
  • Počet článků 12
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 826x
2012 -Jmenuju se Barbora Kostková. Jsem čerstvá absolventka bakalářského programu Hispanistiky na Filozofické Fakultě v Praze a zrovna se nacházím v San Javier, kousek od Morelie ve státě Michoacán, kde učím angličtinu děti i dospělé.

2016 - Po několika letech se vracím k psaní blogů, protože mi to chybí a protože mám o čem psát i tady v Čechách.

2022 - Mama blog - Ptala se mě kamarádka když jsem byla těhotná "A co hodláš dělat při mateřský?" Já na to: "Jak jako, budu pečovat o děti". Ona: "To joo, ale musíš aspoň částečně něco dělat u toho, jinak se zcvokneš a začneš psát blogy o mateřství". O pár let později: Here we go!

2023 - Blog mi slouží k tomu, abych se vypsala ze svých starostí, porovnala si myšlenky a abych se trénovala ve své autenticitě - bez ohledu na to, co si o mně lidé pomyslí.