Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

V podstatě jsme na tom všichni dost podobně. Každý jsme dostali k řešení zdánlivě jiné téma, ale za tím tématem jsou schovaná stejná "proč". To se jen zdá, že problémem je jídlo. Je to cesta. Vy to dáte.

0 0
možnosti

Pripad pro psychologa. A to bez urazky. Potrebujete nekoho, kdo Vam to porovna v hlave. Spousta tlustych lidi vi jak ma zhubnout. Ale nevi, jak se knte zmene zivotniho stylu motivovat

1 0
možnosti
TP

Prima blog, nutí se zamyslet a taky působí motivačně. Přeji hodně pevné vůle.

2 0
možnosti
IL

Obdivuji Vás, také mám problém a jmenuje se čokoláda

0 0
možnosti
Foto

Já se jednou utopím v kávě.

0 0
možnosti
Foto

J56a94n 73A71n33d52r73l38e

3. 6. 2023 15:14

1. koprovka je sqelá

2. a Vam preji vse dobre, nejen v jidle

4 0
možnosti
  • Počet článků 12
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 826x
2012 -Jmenuju se Barbora Kostková. Jsem čerstvá absolventka bakalářského programu Hispanistiky na Filozofické Fakultě v Praze a zrovna se nacházím v San Javier, kousek od Morelie ve státě Michoacán, kde učím angličtinu děti i dospělé.

2016 - Po několika letech se vracím k psaní blogů, protože mi to chybí a protože mám o čem psát i tady v Čechách.

2022 - Mama blog - Ptala se mě kamarádka když jsem byla těhotná "A co hodláš dělat při mateřský?" Já na to: "Jak jako, budu pečovat o děti". Ona: "To joo, ale musíš aspoň částečně něco dělat u toho, jinak se zcvokneš a začneš psát blogy o mateřství". O pár let později: Here we go!

2023 - Blog mi slouží k tomu, abych se vypsala ze svých starostí, porovnala si myšlenky a abych se trénovala ve své autenticitě - bez ohledu na to, co si o mně lidé pomyslí.