Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J55a67r37d60a 94N43o67v75a10k
Tuto nepřesnost jsem převzal a neověřil, za což se panu Okamurovi tedy omlouvám - vaše trapná omluva schovaná ve článku demagogu. Hlavně že jeho jméno si napíšeš do titulků omg.
Tady je pravda:
Tomio Ok.:
Dobrý den,
dovolte mi, abych se touto cestou důrazně ohradil proti lživým pomluvám od zástupců Nadačního fondu proti korupci Karla Janečka a Transparency International ČR na mojí osobu. Žádám tímto také veřejnou omluvu od zástupců obou organizací.
Zástupci těchto dvou organizací o mne v uplynulých hodinách začali šířit do médií lži, že jsem prý hlasoval v Senátu PROTI zákonu, který rozšiřuje kontrolní pravomoci Nejvyššího kontrolního úřadu, a tím prý ve skutečnosti nebojuji proti korupci a naopak ji podporuji. Tyto lži šíří jménem Nadačního fondu proti korupci Karla Janečka jeho projektový manažer Janusz Konieczny a také známý právník Václav Láska, který působí v Transparency International ČR. Fakta jsou ale zcela jiná, jak si můžete sami ověřit ze zápisu schůzí Senátu. Když to shrnu, tak tento návrh ústavního zákona se v Senátu projednával celkem 3x, z toho 2x na ústavně-právním výboru a pak finálně tento týden na plénu Senátu a já jsem ANI JEDNOU NEHLASOVAL PROTI !!! Pravda je tato: Při prvním projednání na ústavně-právním výboru v prosinci jsem se v hlasování zdržel, jelikož jsem nebyl dostatečně spokojený s návrhem - žádal jsem mimojiné přísnější a systémovější plošné řešení korupce a kontrol včetně uzákonění hmotné a trestní odpovědnosti politiků, s čímž jsem nepochodil, takže jsem při druhém projednávání na výboru v lednu hlasoval PRO tento ústavní zákon alespoň v této formě, protože je tak jako tak přínosem v boji proti rozkrádání veřejných peněz. A nakonec na plénu Senátu před třemi dny jsem hlasoval také samozřejmě PRO tento ústavní zákon, můžete se podívat zde http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=13... , ale bohužel většina senátorů byla proti, takže tento protikorupční zákon neprošel. O následném navazujícím zákonu jsem již nehlasoval vůbec, pro
J78a57r10d48a 44N37o38v62a97k
To, jak zástupci Nadačního fondu Karla Janečka a Transparency International ČR veřejně lžou, je skutečně děsivé a je zcela zřejmé, že zástupcům těchto organizací nelze bohužel věřit. Tuším, že za těmito lživými vyjádřeními vůči mojí osobě jsou ambice těchto lidí být jedinými leadery protikorupčního boje v ČR a snaží se tedy za každou cenu dehonestovat ostatní silné protikorupční hráče. Tyto špinavé metody považuji za zcela nepřípustné.
Tímto žádám zástupce obou organizací o veřejnou omluvu, jelikož se cítím pomluven a poškozen.
Inkriminované vyjádření zástupců obou organizací je například zde:
M79i95r54o26s87l85a29v 69M29a40c42e24k
Tento stát nevysávají lidé jako Tomio Okamura. Tento stát vysávají lidé jako pan Janeček, který předstírá boj proti korupci ale ve skutečnosti mu jde o zachování a podporu současného režimu
.
J65a17n58u49s46z 14K76o18n84i58e37c28z37n32y
Dobrý den - můžete prosím toto tvrzení podložit argumenty nebo tedy jaké zjištění Vás k tomuto závěru vedlo? Karel Janeček založil podporuje mladé vědce v rámci Nadačního fondu pro vědu a výzkum, podporuje analýzu korupčních kauz či legislativních projektů, podporuje a chrání oznamovatele korupce v rámci Nadačního fondu proti korupci atd.., zkrátka sám nevím, odkud jste převzal názor, že Karel Janeček "vysává stát".
Š95t23ě13p35á11n 77B58i76c50e15r98a
dokud bude většina politiků zlodeji, nelze čekat zlepšení, stejně jako dokud bude většina voličů hlupáky.
J78a73n23u71s33z 78K41o85n91i47e35c90z53n71y
:)) to ano. Proto je zvlášť důležité, abychom podporovali tu menšinu, aby se stala většinou :))))))))))
M64i64l87a65n 53S50t66e39h63l46í60k
Proč nepoužijete tlačítko "reagovat" ?
J85a38n29u46s72z 89K19o33n64i66e84c12z31n37y
Martin Faltýn - :)) Opravdu nevidím důvod. To co vidím je spousta námahy neziskových organizací, které tlačí na jednotlivé politiky či politické strany, aby se skutečně podstatnými tématy zabývali. Pokud jsme například u rozšíření pravomoci NKÚ za zmínku stojí i tato osobní konfrontace s jednotlivými politickými představiteli: http://www.youtube.com/watch?v=On0tRGKrnpU
- Počet článků 12
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 969x


















