Diskuse
Návrat k absolutismu
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV57l58a34d73i42m77í36r 76R55o18g58l
Přerozdělování, které aplikovali komunisté u nás, jsem zažil jako kluk. Pamatuji, že jste ukradli co se dalo a co se ukrást nedalo, alespoň zničili. Jděte. prosím, už do háje s těmto myšlenkami, protože jejich realizace je katastrofa.
Z83b96y27š39e21k 53H13l31i49n60k21a
"Vládu lidu" jsme tu již měli. Míra drancování přírodního bohatství byla bezprecedentní, ale lid z toho měl stejně ... nic. Pracující v kapitalistických zemích na tom byli značně lépe než u nás. Tak kde se stala chyba?
Děkuji, ale raději budu žít v selhávajícím kapitalismu, než v tom vašem komunistickém ráji.
T57o79m70á77š 59V95o74d66v66á70ř69k87a
Přidávám se. Mne nepřestává fascinovat ta neustálá ingerence této osoby, která a/ dostala výprask v posledních volbách, b/ neustále vyvolává ducha komunismu - systému, který vraždil své občany jen proto, že nesouhlasili, c/ sedí v evropském parlamentu, z něhož sosá neuvěřitelné prachy a současně jej tupí, kde může.
Psala, že je nemocná. Já myslím, že je mimo jiné hodně vyčůraná.
T64o77m67á62š 10V97o96d97v18á74ř14k16a
"Vrátit moc do rukou lidu"...takže u nás není demokracie? Ani v USA, Británii?
V těchto a dalších zemích lidé volí své zástupce (jací jsou je vedlejší, ale dostali se tam hlasy těch, kteří je volili) a to - soudružko - DOBROVOLNĚ - a bez hrozby sankcí že buď nebudou volit, či se nějak šprajcnou volit "proletáře". Jaký absolutismus máte na mysli?
Zdá se, že ve svých blábolech pokračujete celkem zdatně.
M28a66r30t84i16n 66F46r70é22l46i10c54h
Tak doufám soudružko, že s přerozdělováním začnete u sebe.
Máte příjem jako ty nahoře. Tak šup šup.
P13e63t28r 39B11u88r51i87a23n
Jasně. Za vámi nejsou vidět žádné výsledky vaší práce, ale z toho prokletého kapitalismu máte takové příjmy, jaké nemá min. 90% polupace. Vás živí jen slova bez jakékoli přidané hodnoty. Zažil jsem vládu vaší strany a nějak si nepamatuji, že by dělníci, rolníci i proletáři žili v blahobytu. Ale ústřední výbor žil více než nad poměry.
Z19d61e61n53ě90k 13M33a52t61u12š82k74a
No, jestli máte na mysli tu vládu lidu, co tu byla čtyřicet let, tak říkám ne, děkuji.
F63r59a91n74t89i59š98e34k 98L74u28f76t
Za vaší vlády jste do lidí cpali, v jaké žijeme ve "spravedlivé" beztřídní společnosti. Ale faktem bylo že naši hrdí pracující měli životní úroveň asi 20% té jakou měli ti podle vás "vykořisťovaní" za západními hranicemi a nůžky se rozevíraly. Rovnostářství je vykoupeno ve výsledku všeobecnou chudobou. Ten systém byl neudržitelný. U lidí, kteří mají obrovské majetky, buď je investují ke prospěchu celé společnosti, nebo o ně přijdou. Není žádný problém, že společnost Microsoft majoritně vlastní jen několik lidí, když prosperuje, dává lidem práci a produkty a státu daně. Jak by asi Microsoft skončil, když by ho komunisti znárodnili a řídili? :)
M22a58r45t79i66n 96P29r32o26v91a18z15n68í41k
Z historie víme, že období, kdy většina majetku se soustředila v rukou malého množství lidí trvalo několik tisíc let. Oproti tomu období, kdy se majetek těch bohatých více rozpustil mezi všechny, trvala zpravidla maximálně desetiletí a vždy to provázela smrt mnoha lidí. Tolik k té stabilitě a to vím, že období, bohatství několika lidí nebyla klidná. Komunistickou myšlenku považuji vedle nacismu a otrokářství za jednu z nejškodlivějších.
R24i63c23h28a59r43d 26N78e49u13g35e63b21a38u52e63r
Majetkové rozdíly jsou hnacím motorem ekonomiky. Když budou mít všichni stejně, proč by se namáhali.
T24o44m43á83š 40V42o66d52v84á64ř82k59a
Kvintesence problému socialismu, pane Neugebauere. Ale soudružka toto nikdy nevzdá.
K58a70r51e86l 16T58r45č44á20l79e24k
A proto soudružka Konečná tříská prachy v Bruselu, aby mohla bojovat za ty, kteří jsou Bruselem ožebračován, aby soudružka Konečná měla svoje penízky...
P83e60p43a 19Z42a54h12r84á90d78k61a
Práci ma ráda a hovoří on ní tak zasvěcenně, že dá zapomenout faktu, že v životě nepracovala
- Počet článků 326
- Celková karma 22,42
- Průměrná čtenost 788x


















