Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L73u83b29o48š 69U29l95r20i92c56h
Pán Kmeťo, myslíte si že keby nebolo v BB kraji toľko neprispôsobivých cigánov, ktorý terorizujú majoritu a žijú z našich daní mal by Kotleba šancu stať sa županom?
L81e12n45k48a 37H21o90f30f67m66a66n25n91o20v40á
Pánové, ze všeho si nemusíme dělat srandu, jak to my Češi umíme. V povstání zahynulo mnohdy hrozným způsobem tisíce lidí, bojovali s odvahou a sílou přesvědčení, že svoboda přijde co nejdříve. Za zlehčování odvahy bojovat a něco udělat, nejen kecat si lidé zaslouží jen pohrdání. To se děje dodnes, a kdo něco dělá a popř. selže, je za debila.
K17a89r31e13l 67H39o89v22o65r90k82a
Proč mám dojem, že článek byl napsán už před pěti roky a autor neumí vyměnit string.
P30a15v40e59l 36M95a32c37h10a80č92e16k
Teď jsem někde četl, podle mne dost výstižnou charakteristiku, že slovenští komunisté zprivatizovali SNP.
A když se k tomu přičte, že partyzánů bylo víc než lidí v té oblasti....
J94i48ř18í 10J51i42r39o57u91d19e17k
Tak. A to už nestihli natočit dokument o velké námořní bitvě během povstání. Ona pro naše kom nakonec i II.WW byla toliko bezvýznamnou epizodou oproti ,,oněm událostem".


- Počet článků 100
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 3836x
v jeho presvedčení, ale idú proti srsti. Ich cieľom však nie je vyprovokovať hnev a nenávisť, ale podsunúť čitateľovi námet na
premýšľanie, potravu pre mozog. Je očistné prevetrať občas zatuchnuté skrine a prečesať sa proti srsti! Zahoďte teda predsudky,
zahoďte nemenné pravdy a poďte si so mnou zapolemizovať o iných názoroch, predstavách a pocitoch.


















