Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JO

No to víte, jenže ono se pásmu IQ pod 70 říká debilita. Pak je imbecilita a následuje idiocie.

To, že cikáni mají IQ v průměru kolem 80 je fakt (v běžné populaci je průměr 100).

Takže nevím, čemu se divíte.

1 0
možnosti
Foto

My jsme zase v šoku z toho, co všechno jsou schopni pro peníze udělat romové. Viz např. http://www.loupak.cz/video/srandicky/5590-zlodej-r...

2 0
možnosti
JM

To je zcela standardní taktika cikánských rodin jak získat vyšší sociální dávky / příspěvek na auto, například /;-D

6 0
možnosti
  • Počet článků 100
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 3836x
Tento priestor je vyhradený mojím názorom, ktoré sú možno trochu odlišné. Provokatívne. Nehladkajú čitateľa, neutvrdzujú ho
v jeho presvedčení, ale idú proti srsti. Ich cieľom však nie je vyprovokovať hnev a nenávisť, ale podsunúť čitateľovi námet na
premýšľanie, potravu pre mozog. Je očistné prevetrať občas zatuchnuté skrine a prečesať sa proti srsti! Zahoďte teda predsudky,
zahoďte nemenné pravdy a poďte si so mnou zapolemizovať o iných názoroch, predstavách a pocitoch.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.