Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Vadí na tom všem jedna věc, a to, že ačkoliv všechny tyto podivné skupiny nikdo demokraticky nezvolil, přesto mají tak velkou moc určovat další směr, podle mého občas do pekla,

3 0
možnosti
JK

Podání žaloby = terorismus. Putin nadšeně souhlasí ;-D

1 5
možnosti
JK

Rakousko dotuje strop elektřiny ze státní kasy tak, že stanovilo strop pro dotace rodin na základě spotřeby zhruba tříčlenné rodiny a co je nad už budou mít ty domácnosti za tržní cenu. To vede k šetření. U nás vláda proplatí z našich společných peněz i vyhřívání bazénů boháčů. Čeští uhlobaroni si tak ze státního rozpočtu namastí kapsy no a na plynové elektrárny dostanou pak ještě další naše peníze z rozpočtu tenrokrát zeleného. A čím víc elektřiny sežerete a neušetřite ji, tím bude na trhu dražší. Dobrej džob, žejo?

1 1
možnosti
MP

Ano, rakouský přístup se mi taky líbí. Ale co má společnýho s tím, že aktivisté právě teď protestují proti jádru a plynu. Stačí se podívat pár měsíců zpátky, kdy ti samí aktivisté plyn podporovali. Proč asi?

5 0
možnosti
DS

Rakousko je podpoří. Budou zase blokády přechodů ale blokády drátů tak nějak nebudou. :-/

A Evropský soud pro lidská práva téměř jistě rozhodne ve propěch klimatických iniciativ.

1 0
možnosti
  • Počet článků 39
  • Celková karma 33,59
  • Průměrná čtenost 1287x
Slunce, moře a vítr ve vlasech. Klid, pohoda a uvolnění. Sklenka dobrého vína a společnost milých lidí. Děti a rodiče. Víc toho člověk k životu většinou nepotřebuje. A pardon, ještě zdraví.

Seznam rubrik