Udělám ze sebe léčitelku
Chápu, že když je někdo ohrožen na životě či nějak nemocný, že hledá všemožné cesty. V současné době je moderní léčba tzv. "kvantovou vlnou." Nikdo tomu nerozumí, myslím, že by tomu nerozuměl ani Albert Einstein, leč lidé se stydí říct, že nevědí, oč jde, a tak platí nehorázné sumy za pohádky a bludy.
Také napsal článek o jedné léčitelce, která má nějakou chatku, kde stojí víkend kolem 3 tis. Kč. Dotyčná majitelka chatky uvede klienta do takového divného baráčku, který je napůl dřevěný a napůl ze slámy. Zavře za nim dveře a nechá ho tam od pátku do neděle, aby se v klidu a sám vyléčil. Tento způsob pokládám za geniálně podvodný, ale když jsou lidé hloupí, tak proč toho nevyužít? Proč by neměli moji návštěvníci spát na oblázcích, budou mít akupresuru zdarma, čerstvý vzduch a někteří štěstí, že uvidí východ slunce nad mořem.
No jo, dívám se na fotku bývalé miss Heleny Houdové, veganky, která se prohlásila za čarodějku a fotí se nahá na kamenech v Mexiku. Dnes jí bude končit její rituální tanec s dalšími padesáti nahými sestrami, které s ní tančí v pralese a vyzívají Matku zemi, aby je přijala nebo co? Kdyby byla holka bláznivá někde blízko, tak ji jako samozvanou čarodějku požádám, ať jede do Veliky a nahá skáče s těmi kámoškami po baráku, klidně, ať u toho skotačí a křičí do země i do nebe, že se chtějí spojit s Matkou zemí, ale ať mi tam uklidí. Ovoce by jí stačilo, na zahradě ho mám plno. Uživila bych všech těch jejich padesát veganských kamarádek, protože vegani mají kromě smrsklého mozku, také smrsklý žaludek.
V pondělí se mi zaplňuje celý dům, ovšem, fakt nevím, kam si ty lidi lehnou, kde budou vařit, protože řemeslníci řádí po celém domě. Tak mě napadlo, že bych je nechala spát na pláži, že bych jim řekla, jak je to omlazující a zdravé. Ještě mě napadá, že bych jim v rámci ozdravné terapie navrhla, že si každý musí vygruntovat sám, že je to nový způsob zdravotního turismu. A že jsem první, která tento skvělý způsob uvádí do života.
Jako odměnu by každý dostal ohromného melouna a kbelík křupavých třešní. Žádný alkohol, nic takového, protože když je to o zdravotním turismu,tak ovoce je naprosto dostačující.
Moje Mery je po operaci krční páteře, je dobrá, chodí, hýbe rukama a už se směje. Jenomže mi nemůže stejně ještě pomoc. A to mi dělá neskutečné vrásky, protože jak já ty lidi přesvědčím, aby mi vyžehlili tunu prádla a uklidili mi můj byt?
Helena Houdová je prostě daleko a ani nevím, jestli by ji nahou vzali do letadla. Má sebou navíc svoje tři děti, které vychovává alternativně přesně tak, jako žije ona. Takže se na vás obracím s tím, abyste mi napsali, jak uklidit dům, který se celý maluje, štukuje, kam dát tu tuny prádla, které tam Mery odhodila na podzim.
Moc všem děkuji za nápady, ale stejně zkusím říct "abraka dabra, dome ukliď se." Ještě mě napadá, že tady by se ta kvantová vlna hodila. Dala by se chodu a celou tu hromadu by zlikvidovala.
Odkaz na čarodějku a sexuální koučku.
https://www.super.cz/638361-helena-houdova-opet-odlozila-obleceni-prohlasila-se-za-carodejku-a-rozhodla-se-tancit-naha-uprostred-dzungle.html
Katerina Kaltsogianni
Máme dva nebo tři prezidenty?
Vlastně máme tři prezidenty, ale ten, co se jmenuje Zeman, nemůže zřejmě o ničem rozhodovat. Netuší, že místo něho rozhoduje Mynář a Ovčáček, že se do "prezidentské funkce," zvolili sami.. Alespoň je v něčem Česko nejvýraznější.
Katerina Kaltsogianni
Kohoutí hnízdo x Čapí hnízdo
Kohoutí hnízdo sídlí v Bruselu, odkud na nás kokrhají kohouti. Mají tam i slepice, ale určitě se na všechny nedostane. Jsou tam i bílí koně, vzácná rasa, která vypadá jako lidi. Pochopte konečně, proč nechají ptáci žít Čapí hnízdo
Katerina Kaltsogianni
Dyť o těch dluzích nic nevíme
Hádka se odehrála večer na terase, kde jsme se sešli. Přijela jsem utahaná z Larissy, rozčarovaná řeckým chováním. V hlavě mi běžely otázky, zda je to lockdownovou situací nebo povinným očkováním Řeků, kterým tím berou demokracii.
Katerina Kaltsogianni
Pan Okamura nemá mediálního poradce?
Po skoro čtyřech měsících si pouštím zprávy, kde se najednou objeví Okamura, který byl velmi krutý a nelidský k afgánským uprchlíkům. Chtěl se zalíbit? Jedná se o rasistické prohlášení? Pokud ano, tak by měl odejít z politiky.
Katerina Kaltsogianni
Možná to hodím Pirátům, Aneb kdo naočkuje voliče nejlépe
Na můj předchozí článek "Hodím to Babišovi...." jsem dostala okamžitou reakci mediálního mluvčího Pirátů. Napsal mi podrobný e-mail o tom, jak je strana Pirátů šikanována, že jsou to výmysly ze sociálních sítí apod. No tak uvidíme
| Další články autora |
Na dva kusy rozříznutá legendární Radlická lávka leží v poli. V muzeu bude nejdříve v roce 2028
Byla jednou z posledních staveb svého druhu v Česku. Nýtovaná stavba, která se pnula nad...
Netradiční dobrodružná hřiště dobývají Prahu. Najdete je na Vypichu, Solidaritě i Žižkově
Po úspěšných pilotních projektech Na Kocínce a Pod Juliskou se koncept adventure playground poprvé...
Dvorecký most promění také pražskou autobusovou dopravu v Praze. Máme velký přehled
Příští pátek se slavnostně otevře Dvorecký most, nová 361 metrů dlouhá spojnice přes Vltavu mezi...
StarDance 2026 se blíží. Zatančí rockerka, spekuluje se o populární herečce i tenisové legendě
Na podzim se na televizní obrazovky vrátí oblíbená taneční soutěž, ve které známé osobnosti usilují...
Rybář ulovil na Velikonoční pondělí kapra, který měl přes 20 kg. Souboj trval dlouhé minuty
Velikonoční pondělí přineslo rybářovi životní úlovek. Na tajném místě ve východních Čechách zdolal...
Méně lesa, zato nové cesty. Na singletrailech v krasu se chystá i stezka pro děti
Ničivá vichřice a velká voda v posledních dvou letech vyřadily z provozu oblíbené singletraily v...
Dálnice D49 z Česka na Slovensko je priorita, shodli se premiéři Babiš a Fico
Dálnice D49 může pomoci městům a obcím, kolem nichž povede, ale je také důležitým spojením mezi...
Energetická chudoba podle studie není problém jen ekonomicky slabších regionů
Energetická chudoba podle studie vědců z brněnské Masarykovy univerzity není jen problém ekonomicky...
Při požáru domu v Třebíči se jeden člověk zranil, škoda je milion Kč
Hasiči v noci likvidovali požár v rodinném domě v Třebíči. Jeden člověk se při něm zranil. Škodu...

Prodej bytu 2+kk v Moravském Krumlově
K. H. Máchy, Moravský Krumlov, okres Znojmo
3 200 000 Kč
- Počet článků 332
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1562x
Mám jednu velkou touhu, kterou v sobě nosím od malička, snad se mi podaří i tuto splnit.
A nic jiného už o sobě psát nebudu, nemá to smysl. Od toho je blog, abyste si udělali názor sami.




















