Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

ZK

SID09

9. 3. 2010 19:52
Inu

Duškovi můžeme vyčítat všechno možné, ale tento jeho výrok mě nechává celkem klidným. Není v tomto případě daleko od pravdy. !!;-(

0 0
možnosti
PH

quasar11

9. 3. 2010 18:28
jak to asi dopadne

Jak to asi dopadne, pokud se prokáže, že vedení drah je složeno z lidí, kteří spolu mají jiný vztah než pracovní??? Nazval pan Dušek věci pravými jmény??? U nás se stalo pravidlem, že si lidé dávají sakra pozor při vyslovení obvinění k menšinám jako jsou Romové, homosexuálové... Díky své nedávné diskriminaci se stávají takřka nedotknutelní...

0 0
možnosti
OZ

ovoce.zelenina

9. 3. 2010 18:11
Asi

na 1 kilometr kolejnic připadají tři úředníci, bez nich vlak nepojede

0 0
možnosti
PB

arrosage

9. 3. 2010 18:00
myslím,

že strhl nejen svou pozornost... ;-D;-D

0 0
možnosti
K

Kyselawisky81

9. 3. 2010 17:52
HELLO

Dušek je politická mrtvola.

0 0
možnosti
PB

arrosage

9. 3. 2010 18:01
Re: HELLO

správně.. dovolil si kritizovat nedotknutelné.. možná by ho měli rovnou popravit..

0 0
možnosti
  • Počet článků 39
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1259x
Student ČVUT, který rád alespoň občas použije písmena k psaní textů a ne rovnic.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.