Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Albert.Pes
Hmmm.....
Tedy, pánové... Je sice pravda, že na trojky se člověk moc učit nemusí a na maturitu v září je spousta času, ale ... Přece jenom ... Je spousta lidí, kteří sebevzdělávání berou trochu vážněji 
Radek0075
Re: Hmmm.....
Ono je to přejde. Časem zjistějí že plat jim to nezvýší a ani společensky na tom nebudou o nic líp.
andrew21
moc tu maturu žereš
a to je na škodu,ti co si z toho až tak moc nedělaj(stejnak to dolehne na naprostou věšinu) sou na tom pak nejlíp i když zrovna v průběhu školy neexcelujou.To já se o svaťáku naučil k otázkám který sem nevěděl 2 až 3 věty abych se měl čeho chytit a bohatě to stačilo(ne hůř než za 3).
Radek0075
Se ti divim že se tak stresuješ.
Já maturoval v září, pěkně v klídku, svatej tejden jsem měl skoro čtyři měsíce
- Počet článků 39
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1259x


















