Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

A

Albert.Pes

13. 5. 2009 23:00
Hmmm.....

Tedy, pánové... Je sice pravda, že na trojky se člověk moc učit nemusí a na maturitu v září je spousta času, ale ... Přece jenom ...  Je spousta lidí, kteří sebevzdělávání berou trochu vážněji :-)

0 0
možnosti
RK

Radek0075

14. 5. 2009 8:33
Re: Hmmm.....

Ono je to přejde. Časem zjistějí že plat jim to nezvýší a ani společensky na tom nebudou o nic líp.:-)

0 0
možnosti
A

andrew21

13. 5. 2009 22:32
moc tu maturu žereš

a to je na škodu,ti co si z toho až tak moc nedělaj(stejnak to dolehne na naprostou věšinu) sou na tom pak nejlíp i když zrovna v průběhu školy neexcelujou.To já se o svaťáku naučil k otázkám který sem nevěděl 2 až 3 věty abych se měl čeho chytit a bohatě to stačilo(ne hůř než za 3).

0 0
možnosti
RK

Radek0075

13. 5. 2009 21:43
Se ti divim že se tak stresuješ.

Já maturoval v září, pěkně v klídku, svatej tejden jsem měl skoro čtyři měsíce:-)

0 0
možnosti
R

Rudla.

13. 5. 2009 22:59
Re: Se ti divim že se tak stresuješ.

Amen, já taky:-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 39
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1259x
Student ČVUT, který rád alespoň občas použije písmena k psaní textů a ne rovnic.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.