Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P10a31v78e49l 68K45u42b53i38š31t29a
Tak objednávat pobyty na Travelking a podobných serverech je vždycky sázka do loterie.
A pro velkou část hotelů (nejen v ČR) platí wi-fi zdarma = wi-fi ve veřejných prostorech hotelu - většinou recepce, lobby apod.
J77i22ř85i93n34a 55V31o15t54a81v52o47v86á
V Harmonii 2 jsme strávili pět nocí koncem září, jak píši níže. Víme také, že fotografie jsou vždy hezčí, než je skutečnost. S vaším příspěvkem většinou souhlasím, ale nechce se mi věřit, že by strava před námi a po nás mohla být lepší. Nevaříme jako pan Pohlreich, ani nechodíme do podobných restaurací, ale s mužem jsme se shodli, že večeře co do kvality byly hrozné a nedostatečně teplé jídlo dokonce nabídli ohřát v mikrovlnce. Není to jen o ceně, jak někteří píší, cena a kvalita jsou dvě různé věci. Pouze v den příjezdu byla večeře jednotná, na což jsme byli upozorněni, dále jsme si vybírali ze tří jídel. Wi-Fi na pokoji fungovala, televize již byly nové, matrace proleželé, mužovi nabídli podložku. Myslíme si, že na stránkách hotelu i CK, kde jsme hotel našli, byly opravdu "gastro" fotky, které už vymazali. Ještě by mohli vymazat ty krásně prostřené stoly. Stejně tak opravila CK i informaci o servírovaných večeřích. Po příjezdu jsem jim totiž napsala připomínky. Naše dovolené jsme trávili jak ve 4* a 3*, ale i ve 2*, tak můžeme porovnávat, ale to nebylo u nás.
J46i15ř98i57n96a 53V64o81t81a35v59o89v51á
Oprava: Toto je reakce na příspěvek pana Doležala.
T81o98m30á86š 47D76o81l50e97ž87a77l
Dobrý den,
nedávno jsme také byli na hotelu a musím ne úplně souhlasit s touto, podle mě, tendenčně vedenou recenzí, jestli se tomu tak dá říct. Když budu reagovat na váš článek a začnu od začátku, tak byli jsme ubytovaní na Harmonii 1, což jsem věděl hned od začátku a našli jsme si zároveň na internetu, která to je budova a kde to je. Na procházce jsme také viděli, že Harmonie 2 se opravuje a je to tam i napsané, takže by mě vůbec nenapadlo tam jít, ale chápu, to by pro čtenáře nebylo tak zajímavé, kdybyste tu nedala fotky hotelu, kde probíhá rekonstrukce. S čím s vámi musím souhlasit jsou vlhké stěny v patře, kde je wellness, někde staré kachličky, ale zase bazén mi přijde pěkný, ale jak jsem již psal, fotky něčeho pěkného se vám tu nehodí. Když postoupím k vašim fotkám s jídlem, tak to mi přijde úplně mimo mísu tu dávat s prominutím rozrýpané, ze 3/4 snědené jídlo, to by pak vypadalo blbě i od pana Pohlreicha. My jsme byli teda s jídlem spokojeni, stačí se i podívat na recenze na Googlu, kde některé fotky jídel jsou a vypadají normálně. Ještě jsem se díval na stránky hotelu a nemůžu tam najít tu "gastro" fotku, takže je možné, že si ji TravelKing přidal sám, to by si měli opravit. S Wi-Fi jsme na pokoji problém neměli, ale je možné, že někde nemusela jít, to nepopírám, ale zase na stránkách mají Wi-Fi na recepci, baru, atd. a z TravelKingu chápu, že všude. Když porovnám fotky ze stránek s reálem, tak vše odpovídá, takže si nemyslím, že ze strany hotelu jde o klamavou reklamu, jak tady všichni píšou. Na závěr bych chtěl říct, že služby i vybavení odpovídají ceně a i přes pár drobných nedostatků nebudeme mít problém se sem vrátit.
S pozdravem Doležal
L38u46b28o31m36i31r 66K57i83n90d13l
ty wogo přání vlahého večera to se jen tak nevidí :-D
L62a45d84i55s84l65a47v 94K86o36l14a82č72k31o83v66s43k74ý
No opravdu je to skanzen 80. let v detailech s plynulým přechodem do 90. let.
Š64t46ě47p27á31n 28B60i35c43e54r60a
Socialismus neskončil, socialismus trvá...........
R67a11d16e59k 77K45u83j12í90n91e25k
naprosto nechápu souvislost se socialismem.
Š12á13r11k50a 33A63n54d98r51l64o32v81á
Vzpomněla jsem si,kolik jsme platily. 7500 za 3 dospělé, na 2 noci s polopenzí, jednou masáží a parafínovým zábalem na ruce/os.
Večeře ze tří jídel, objednat se muselo den předem. No jak ve školní jídelně...jak způsobem objednání, tak vzezřením.
Když to srovnám s pobytem ve Frantovkách, kde jsme za osobu platily stejně...úplně jiná liga.
K58a32t91e44ř29i34n97a 33K94a84r10o64l52o82v49á
Ano, už jsem ji kontaktovala.
Z43d44e25n80ě94k 95Z80a43v13a94d44i29l
Pracujete v dětské léčebně v Luhačovicích a neznáte úroveň místních hotelů a lázeńských domů ?
To je tedy opravdu velmi smutné.
K87a15t22e10ř69i45n94a 43K92a20r68o81l25o35v39á
Znám a bojuji za úroveň dětské léčebny, v níž sama pracuji. Zajímat se o všechna ostatní zařízení ve svém okolí (která nemají s mou profesí, ani osobním životem, žádnou spojitost), bohužel nezvládám, ale zamyslím se nad sebou. Bláhově jsem si myslela, že v dnešní době lze věřit informacím, jež o sobě instituce veřejně hlásají, jelikož konfrontace se lží, i veřejný pranýř, je s možnostmi současných technologií velmi snadnou odvetou. O čemž svědčí i čtenost mého blogu. Kdyby se takto zachovali všichni nespokojení hosté, možná by peklo zvané Harmonie už dávno nehyzdilo reputaci nádherných Luhačovic. Blog je o klamavé reklamě. Je přece zcela irelevantní, ze kterého města šmejdí provozují svou činnost. Ale protože se stále nachází lidé, kteří místo viníka, grilují oběť, nic se nezmění.
M58i24r51e10k 79B98a77u20t30s29c43h
Byl jsem tam 30.12.2017 - 1.1.2018. Silvestrovský pobyt.
Asi to zprovoznili po podzimní pauze. Na pokoji divný vzduch. Šel jsem otevřít okno. Z rámu se vysypalo na zem asi 2 kg berušek. Když rozmáčknete 1 berušku, smrdí to jenom trochu. Když jich rozšlápnete desítky, je to fakt hodně cítit.
Co se jedlo večer si už nevzpomínám, ale po novoroční párkové snídani jsme si se ženou zašli do Ogara v Pozlovicích. Personál byl sice ještě trochu pomuchlaný, oční víka na půl žerdi, ale usměvavý a ochotný. A ta jejich kyselica, no to byl úžasný životabudič!
- Počet článků 63
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 10611x


















