Diskuse
Už v Itálii jsem šlapala
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ57i86t19k12a 76Š96t48a72n87c89l19o91v85á
Kájo, taky šlapu (i ve svým pokročilejším věku
) a šlapat nepřestanu. Kontyše máme hned za domem a při nahlédnutí do nich se mi vždycky zvedne tlak. A jak správně píšeš...je to marný, je to marný. Tak škatule povytahuju a šlapu jak divá. Ale jednou jsem udělala výjimku, krabici odnesla před vchod majitelky a světe div se, byla pak rozložená. Majitelka tam toitž nechala svou adresu
Vše je prostě jen a jen v lidech.
Jíťo ty jsi výborná
Nejen s tím šlapáním, ale to s tou krabicí je super
Holka nevím, kdy to lidem dojde, že je to pro jejich děti a vnoučata, aby třídili. Já děti nemám a třídím fakt všechno, ale oni (i když vysokoškoláci co znám) nahází vše do směsného. A já pak jdu a vytahuju
E37m27r25i25c63h 73S35o21n52n87e37k
Zásadně nešlapu, i když třídím úplně všechno, co se dá. Do kovového odpadu dávám i hliníkové části plat léků, zatímco tu spodní, umělohmotnou část dávám do příslušného žlutého kontejneru. Ale plastové láhve stlačuju ručně do takového klubka s minimem vzduchu uvnitř. A podobně balím i ty hliníkové plíšky. 🙃
Super Emrichu
Mám synovce ekologa, tak se taky snažím vše úplně roztřídit, protože dnes už vím přesně jak 
V33á52c50l85a30v 56K41u26n78f21t
Nemusíte žít v Umbrii aby jste třídili, stačí mít manželku jako já a pak sklenici od okurek hodíte do bílého skla a víčko do šedého kontejneru na kov.
Vašek
No tak to je super, přesně tak by to mělo být
Pozdravujte paní, že je skvělá 
J96a25r74m42i41l56a 34Č26e40r46n75á
Při čtení nadpisu jsem netušila, že to bude o odpadech. Myslela jsem, že si přečtu něco o cyklistice (jezdíš na kole, nebo jen autem?) anebo o výrobě kysaného zelí. A ono je to o tom, nad čím se musí pozastavit každý přemýšlivý člověk, totiž o tom, jak to tady s tím konzumismem dopadne, jak a jestli vůbec to bude dále matka Země zvládat... Takový článek patří na titulní strany, vedle těch pozitivních od pánů Pavlíčka, Pražáka apod. - nikoliv ty arogantní a rozeštvávající - navrhni na srazu blogerů (vím, je to bez šance na úspěch).
Potřebuju nalákat čtenáře, zelí jsem nikdy nešlapala, ale s tím kolem to je taky dobrý
A děkuju moc Jarmilko
T89o74m64á44š 98V77o76d29v41á74ř76k88a
Bravissimo, signora Carlo, grazie mille.
Dottore buongiorno e grazie mille a Lei 
M10i98l48a64n 10B26a53r13t50o98s
Taky mi to hlava nebere a sejří mě to neskutečně ... třeba v práci je v lunch room jeden koš na recycling a druhý na to ostatní a co myslíte? Pokud není plechovka nebo plastiková lahev zasviněná, tak je přemístím, asi jsem za blba, pokud mě u toho někdo vidí ... no co, může se to v budoucnu hodit, jeden nikdy neví, kde a jak nakonec skončí
Děláte to skvěle

, synovec ekolog mi říkal, že to zasviněné patří do mixu. Ségra to taky všude po lidech dotřiďuje a sejří jí to strašně. Hlavně nechápeme, jak tohle chytrý člověk může udělat - a že to určitě i u Vás v práci inteligentní lidé jsou.
D39a31n42i73e40l33a 67L59e22n41d38e80r 58C39h57a53l20o17u50p54k55o64v61á
Odpadky jsem třídila už v době, kdy to ještě nebylo ,in ́. Pak jsem viděla popelářské auto, které přijelo a dva maníci všechny ty barevné popelnice (kontíky tehdy ještě nebyly) vysypali najednou. Tenkrát jsem myslela, že mne klepne ... Přesto si myslím, že počet třídičů roste
To možná bylo někdy, když se s tříděním začalo
Teď to určitě tak není. I tak se to vozí na třídící linky, takže pokud netřídíme my, musí to dotřídit někdo koho zaplatí a tím se odvoz odpadů bude furt zdražovat.
M35i48r71k53a 21Š70v68a88r74c68o79v35á
Hezky pěkně jsi do toho šlápla! 
M25i42r68e77k 46B94a74u41t16s54c36h
Rozklikl jsem blog celý natěšený na peprné zážitky, které je možno zveřejňovat až po 22 hodině a ono je to o sešlapávání petek a prázdných škatulí...
Tak snad jste si ho i přečetl, dal karmu a nominoval mě na blogera roku 
R92i91c20h36a76r24d 25P59o83l63á21š92e74k
S tím zálohováním petek jste asi trochu nepochopila situaci.
U nás na rozdíl od okolních států kde to normálně funguje je proti tomu tuhý odpor, protože tam někdo má své zájmy, takže se dělá vše proto aby to neproběhlo.
Hmmm tak to je ještě smutnější než jsem myslela
člověk se tu snaží a někdo si mastí kapsu 
- Počet článků 283
- Celková karma 30,20
- Průměrná čtenost 3360x
Co mě baví? Žít, snít a vzpomínat na dětství!
Zpátky do osmdesátek se dostanete s mou knihou Zrzavé dětství v socialismu.


















