Diskuse
Když člověk ztratí to, co miluje
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seZ53d27e65ň20k85a 96O31r29t37o79v95á
Ježišmarjá, Kájo, no to byl horor. Já jsem úplně lítala očima řádek po řádku. Je to vlastně zázrak, že to dobře dopadlo, těch nástrah bylo příliš. Mně teď úplně spadl kámen ze srdce, fakt. Drobeček malej, pitomej
.
M29i58l74e87n96a 23B39i77g75a72s93o96v18á
Přesně to jsem chtěla napsat. Četla jsem to se staženým žaludkem a přeskakovala slova, abych se dozvěděla, jestli je v pořádku. Vlastně jestli jsou obě v pořádku.
Uffff .... Konec dobrý, všechno dobré ... Nervák až do konce. Tak hodně šťastných společných zážitků
M36i25c38h19a96e86l84a 85K31l77í58m27o16v79á
Ani nemluv. Je pro mě noční můra, že by mi utekla kočka. To je hned - třeba u veterináře, kde přes prosby a zákazy otevře babka dveře, že se chce jenom zeptat....
To měl dobrý Maurizio na klinice, tam měl z čekárny dveře do chodby a pak teprve do ordinací.
J53a71n45a 71M12e14l65i38š21o19v81á

Už je doma a to je dobre.
Ano, každý den děkuju, že je doma láska moje
I52v81a91n59a 36D67i80a46n16o75v98á
Ta je sladká
- Počet článků 283
- Celková karma 29,94
- Průměrná čtenost 3359x
Co mě baví? Žít, snít a vzpomínat na dětství!
Zpátky do osmdesátek se dostanete s mou knihou Zrzavé dětství v socialismu.


















