Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KT

"Evolucionismus a vše co je s ním spojené v tom významu biologickém, v jakém je evolucionisty podáván – je čirá lež. Bohužel – či naštěstí? – je to tak čirá lež – že ani mnozí lidé s tím spojení – si díky tomu nemají možnost uvědomit že to tak je. O to je to horší. "

Tohle v diskusi na kreacionismus.cz napsal dnes další exot, který zná evoluční teorii jen z kreacionistické propagandy a který si říká Vlasta.

0 0
možnosti
KT

Internet je báječná věc, ale přináší i externality, především usnadňuje sektářství. Skupina lidí kolem sebe vytvoří informační bublinu a zamezí přístup ideologicky nevyhovujícím názorům. Pak se nemůžeme divit, že někdy i lidé objektivně tupí, nevzdělaní a namyšlení se odvolávají na zdravý rozum, na nejrůznější prokázané pravdy pravdoucí apod. A jedni z nejhorších jsou ti, kteří se ohánějí svatými texty, v Evropě zpravidla biblí. S popírači vědy by se však měli popasovat především sami křesťané, protože především jim jsou ti fanatici pro ostudu.

0 0
možnosti
Foto

R^super blog-karmaR^

co se týče lidí, kteří tvrdí nesmysly a přitom se odvolávají na zdravý rozum-s těmi je asi lepší nediskutovat-pár jich tady na blogu máme:-/

1 0
možnosti
  • Počet článků 54
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 721x
Kreacionisté (mladé Země) a zelení šílenci mají mnoho společného. Méně k smíchu a tudíž nebezpečnější jsou dnes ti druzí.

Seznam rubrik