Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MK

Miska Kvakin

9. 1. 2012 1:48
***)

R^R^R^

až na to, že lidi jsou ovce a vůbec nic jim nedochází. To, že nadchází nová éra nevolnictví či dokonce otrokářství, už tady naznačilo dost lidí, ale všechno je marné, marné, marné ;-(.

0 0
možnosti
JP

jeste asocialnejsi grupa

5. 1. 2012 7:43
mno ...

zasadni problem bude asi v tom, ze vy vidite konzum a trh jako maximalni zlo, ktereho se je treba zbavit ... a z nejakeho duvodu predpokladate, ze stejny pristup k tomu konzumu a trhu MUSI mit povinne i vsichni ostatni ... nikolivek, nemusi. vam vadi nakupovani o vikendu ? fajn, nenakupujte ... a osobne si pujdu stoupnout do demonstrace za vase prava, pokud vas nekdo k tomu vikendovemu nakupovani bude nutit. nicmene krome vas existuje cela rada osob, kterym vikendove nakupovani nevadi, a take cela rada obchodniku, pro ktere jsou vyse uvedeni dostatecne zajimavou klientelou na to, aby pro ne o vikendu otevreli ... a nevidim jediny relevantni duvod,  proc by jim nejaky "moudry strycek stat" mel jakkoliv kecat do toho, jestli chteji nebo nechteji uzavrit obchod zrovna v nedelni poledne.

znovu opakuji: kdo NECHCE nakupovat, nemusi ... ale proc branit i tem, kteri treba i chteji, a kteri maji treba zcela odlisny zebricek hodnot, nez mate vy ? jenom proto, ze vy to povazujete za "spravne" ?

3 0
možnosti
AT

Antonín, topič

4. 1. 2012 14:08
Na druhou stranu,

co když mají otevříno v neděli ze stejnýho důvodu, proč hospodští nechaj kuřáky kouřit? Protože "všichni ostatní to taky tak maj?"

0 0
možnosti
AT

Antonín, topič

4. 1. 2012 12:48
Hezká úvaha,

podle mého ale naprosto zcestná, netuším, proč mají mít jedni zaměstnanci bůhvíproč jiná práva, než jiní.

--

DALŠÍ PITOMOST z dílny našich politiků: revize katastru nemovitostí, prý mají být stavby součástí pozemků. Děs běs.

0 0
možnosti
J

jupp

4. 1. 2012 12:59
mají být stavby součástí pozemků ?

Děs běs. Obe jsou nepohyblive, takze nemovitosti. A soucasny stav vyhovuje samozrejme kazdemu, kdo vlastni stavbu na pozemku jineho vlastnika. To se muze pokakat smichy, kdyz vlastnik toho pozemku ma akorat pravo platit z z toho pozemku dan a celkem nic jineho. Stavba je omezena jiz existujicim objektem, pristup do stavby musi povolit ...

0 0
možnosti
C

Chytry.Levicak

4. 1. 2012 10:33
pro neuzavření hyprů ve svátky

jsou jen ti,kteří nidky moc nepracovali a neví,co to znamená těžká,manuální a hůře placená práce. At si jdou do hypru sami makat o svátkách ,když tak umějí žvanit.

2 0
možnosti
MP

Martin V2

4. 1. 2012 11:50
Re: pro neuzavření hyprů ve svátky

Souhlas, kdo chce souznít s tvrdě pracujícíma zaměstnancema, ať to jde dělat místo nich, aby si oni odpočinuli.R^

1 0
možnosti

jrc

4. 1. 2012 9:47
Jsem pro, zejména když to navrhuje TOP 09!

Pak nám ještě milostivý pan kníže Schwarzenberg navrhne,

povinnou účast v kostele!

;-D

0 0
možnosti
PH

petrph

4. 1. 2012 8:39
no to je teda pěkný

Tak jestli chci žít důstojně a zažít spirituvno či co, tak prostě o svátku do supermarketu nejdu - a nikoliv že to zakazuju někomu jinýmu, no ne???:-)

0 0
možnosti
MP

Martin V2

4. 1. 2012 8:47
Re: no to je teda pěkný

Není nad to jít usínat s pocitem, že jsem napáchal spoutu dobra pro ostatní.:-)

Dole jsem to navrhnul, radši to tu zopakuji - je nespravedlivé, že někdo musí na odpolední a nemůže být doma když se mu vrátí děti ze školy a podobně, uzákonil bych, že pracovní doba bude pro všechny od 7:00 do 15:30, aby měl každý čas na rodinu a duchovní rozvoj.

0 0
možnosti
S

SYETEY_KOTZOUR_je_v_čistírně

4. 1. 2012 7:33
jděte raději studovat, ať neskončíte v kase

jedna z mála věcí, které v naší drahé vlastě nestojí za kočku je možnost, kdykoli si zajet pro cokoli......pro zaměstnaného člověka je to skvělé....opravdu skvělá změna. Dostanu se do obchodu buď večer nebo o víkendu. Raději bych se soustředil na dodržování platné legislativy...tj. příplatky za přesčasy a zlikvidování excesů typu plenka za kasou....a nevymýšlel hovězí nápady západobolševického typu.....ne každou socialistickou pitomost musíme ze západu převzít.....převezměme konkurenceschopnost, poctivivost, chuť všechno neoje___t. To zajistí důstojný život rodinám. Ne další regulace.....připomínáte mi iniciativu za zkrácení přestávek.;-DRv

1 0
možnosti
MP

Martin V2

4. 1. 2012 8:50
Re: jděte raději studovat, ať neskončíte v kase

Možná se to již změnilo, ale měl sem možnost pracovat s lidmi z Fracie, Anglie a Německa a jejich schopnost něco ojebat byla překvapivě rozvinutá.

Ale opět jsem překvapen tím, jak hlasatelé pravdy mají plná ústa svobody a chtějí ostatním nařizovat a zakazovat.

0 0
možnosti
MP

Martin V2

4. 1. 2012 6:50
Návrh

V diskuzi bylo zmíněno, že je to kvůli tomu, že se zaměstnanci supermarketů mají špatně, tak jejich ochránci bojují za to, aby jich část byla propuštěna. Ohání se tu pár procentama svátků a nedochází jim, že jako svátek je brána každá neděle a tak to podávala i představitelka doho skvělého spolku co bojuje za práva prodavačů.

Tedy jsou možnosti - každý sedmý zaměstnanec bude propuštěn nebo bude všem plošně snížen plat, pravděpodobně dojde ke kombinaci obojího. Myslím si, že ovace a díků se pachatelé dobra asi nedočkají.

Můj návrh pro tyto pachatele dobra - noste při nákupu viditelně cedulku, že podporujete prodavače a během nákupu jim (ze svého) přilepšujte k výplatě a nebo jim pomožte se zakládáním do regálů a podobně.

0 0
možnosti
IX

IfčaX

4. 1. 2012 6:32
Po pravdě řečeno,

jako zákazníkovi je mi to celkem jedno. Je to pro mě pohodlné nemuset zuřivě plánovat, co kdy mám nakoupit, ale zajet si kdykoli se mi to právě hodí a kdy to potřebuji - ale ten jeden den v týdnu jsem schopná "ulogistikovat", když na to přijde...

Být ale prodavačka, zvlášť v oblasti s vyšší nezaměstnaností, tak bych se asi přijetí toho zákona hodně bála. Že poté tu svoji "osvobozenou utrápenou rodinu" nebudu mít jak uživit.

0 0
možnosti
  • Počet článků 19
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1468x
Vysokoškolská studentka, která se děsí čtenářovy reakce. Jenže protože nezná žádného velkého spisovatele, kterému by mohla své texty poslat k posouzení, rozhodla se je vydat nemilosrdnému internetu.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.