Diskuse
Poplatky, černá díra a tak dále
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TK
3. 1. 2008 15:57
a o tom to právě je
Nejdříve se vypustí paskvil, který se pak horko těžko upravuje.
Tou reklamací jsem myslel něco jiného než zjištění, že je zákon nefunkční.
0
0
možnosti
Glock
3. 1. 2008 15:11
No nevím, jestli jste
zaznamenal diskusi kolem silničního zákona, pane autore. Tam jste mohl vidět ukázku reklamace zákona v praxi. Zjistilo se, že v zákoně jsou chyby. Jak? Praxí, každodenním uplatňováním zákona. Co se stalo? Byla předložena novela zákona, schválena a stávající zákon byl změněn. To samé lze očekávat i u zákona o stabilizaci veřejných rozpočtů. Ale možná se to nebude řešit novelou, ale novými zákony.
Hezký den
0
0
možnosti
- Počet článků 13
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 977x
Oblíbení bloggeři:
Andrea Bartošová
Ivan Hoffman
Martin Komárek
Petr Olejníček
Zuzana Bolerazká
Andrea Bartošová
Ivan Hoffman
Martin Komárek
Petr Olejníček
Zuzana Bolerazká


















