Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

TK

3. 1. 2008 15:57
a o tom to právě je

Nejdříve se vypustí paskvil, který se pak horko těžko upravuje.

Tou reklamací jsem myslel něco jiného než zjištění, že je zákon nefunkční.

0 0
možnosti

Glock

3. 1. 2008 15:11
No nevím, jestli jste

zaznamenal diskusi kolem silničního zákona, pane autore. Tam jste mohl vidět ukázku reklamace zákona v praxi. Zjistilo se, že v zákoně jsou chyby. Jak? Praxí, každodenním uplatňováním zákona. Co se stalo? Byla předložena novela zákona, schválena a stávající zákon byl změněn. To samé lze očekávat i u zákona o stabilizaci veřejných rozpočtů. Ale možná se to nebude řešit novelou, ale novými zákony.

Hezký den

0 0
možnosti
  • Počet článků 13
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 977x
Oblíbení bloggeři:

Andrea Bartošová
Ivan Hoffman
Martin Komárek

Petr Olejníček

Zuzana Bolerazká

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.