Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Veronica

6. 11. 2007 16:57
To jsme to dopracovali

na naše protesty snad bude již stále odpovídáno jen takto - mám podobné do morku kostí frustrující zkušenosti. Nejen se soudy, ale i s úředníky, se vším, co má v prackách stát.[>-]

Dělají z nás hlupáky. Tady je podhoubí pro mafie jako vyšité - protože spravedlnosti se zde člověk nedovolá. Po letech průtahů u soudů se akorát dočká podobné debilní odpovědi, jako jste dostal Vy. Mám jich doma dvě police.

Takže si myslím, že lidi budou mít tendenci "vyřizovat si to jinak", bez soudů. Protože soudy ve své podstatě v tomto státě nemají smysl.[>-]

0 0
možnosti
G

grandaunt

6. 11. 2007 16:48
Reakce ÚS

Z dopisu nemrazí, ale je na pováženou.

Jistě víte, že s ohledem na postavení justice v systému moci nelze očekávat žádné výsledky od "protestu" proti soudnímu rozhodnutí. Od toho jsou opravné prostředky, které mají účastníci řízení. Zdá se navíc, že Vás dopis asi taky neměl zrovna standardní obsah.

Ať je tomu jakkoli, i kdyby byl Váš dopis ze shora dolů plný sprostých slov a urážek, taková instituce jako Ústavní soud musí zachovat důstojnost a v jejich odpovědi se nesmí objevit ironie a sarkasmy.

Odpověď je úlet, který možná někdo i odnese, ale určitě nejde o žádný protiprávní postup. Není důvod, proč by na protesty proti soudním rozhodnutím nemělo být odpovídáno v zásadě jednou větou.

0 0
možnosti

Arsane

6. 11. 2007 16:44
Soda..

k tomu snad ani není co dodat.. :-/

0 0
možnosti
  • Počet článků 32
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1104x
Kapr Miroslav - mfk@volny.cz

Podruhé ženatý (jedno dítě vlastní,
druhé a třetí adoptované) a tudíž
velice znalý českého ,,opatrovnického,,
systému.

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky