Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Výjimečně s Vámi souhlasím. ČT musela vědět, že nový papež bude mít projev v italštině. Je to trestuhodný lapsus veřejnoprávního média.

AL

Sledoval jsme to tam a bylo to velmi fundované. A přitom je to TV, co si katolíci paltí sami ze svého. NArozdíl od molochů tyjících z reklam či poplatků.

PZ

Vy nemáte ČT24? Podívejte se do archívu a uvidíte, že ČT informovala ihned a v přímém přenosu. Proč lžete?

Foto

Promiňte, že se vměšuji, ale panu Kammovi jde o paralelní překlad, a to se nestalo. Taky mi to hodně vadilo.

PV

Ano, nad tim jsem se taky podivil, zvlast s ohledem na to, ze byla dost velka sance, ze se papezem stane Ital

  • Počet článků 514
  • Celková karma 30,20
  • Průměrná čtenost 732x
Miroslav Horníček:

„Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská!“

 

Diagnóza byla jasná, jsem a budu debil. Navíc po porodu mě sestra (tedy ne má vlastní, ta zdravotnická) pustila ještě z výšky na hlavu. Maminka se chtěla soudit, ale doktor jí to rozmluvil. Řekl, že existuje podezření, že ten pád na hlavu mně v podstatě pomohl.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.