Diskuse
Bez plánu B nepřežiješ!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J10a71r47o78s93l21a76v 88H77e91r70d48a
26. 6. 2019 21:48
Zachráním Vás. Plán B je mít nové kvádro do penálu a s plánem B si už mašli nemusíte mrsknout.
1
0
možnosti
- Počet článků 57
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 648x
Bývalý dlouholetý zaměstnanec jednoho státního podniku. Jsem absolventem vysokoškolského bakalářského programu v oboru žurnalistika, ale nikdy jsem v této oblasti nepracoval. Abych se vyhnul termínu "normální", tvrdím, že nejzajímavější je na mně to, že na mně celkem nic zajímavého není. Hlavně u mě absentuje tah na branku, negativní reakci u mě vyvolává zmínka o užitečné práci pro tým a jiné projevy manažerské kultury.


















