Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Ale stát, to jsme my všichni. Je-li stát blbý, je to jen z vůle lidu. Raději se neptám, koho jste ráčil volit. :-P

0 0
možnosti
OD

Milej Kaderko, v posledku Vám hořkne slina. Vždy jste byl levocovej konzerva, ale teď demonstrujete jen jedno - ve věci se nevyznáte a vaříte tu takovou tu hořkou chlebovou polívku názoru, který nemá s realitou nic společného.

Prostudujte si korporátní zákony a zjistíte, že vlastník se musí chovat dle pravidel trhu, na který vstoupil. ČEZ je obchodní společnost, akciovka, ještě k tomu veřejně obchodovaná na finančních trzích. To je hromada pravidel, která musí být dodržena a nějaká krize nikoho nezajímá, těch už bylo a ještě bude.

Víte, to je jako když si koupíte auto. Máte majetek, ale abyste "si s ním mohl dělat, co chcete", musíte mít technickou, SPZku, pojištění a řidičák, až pak můžete jet , kam chcete a to jen po komunikacích k tomu určených a podle pravidel. Když pravidla porušíte, řidičák Vám seberou a máte sice auto, ale nemůžete s ním dělat nic jiného, než ho prodat.

A to samé platí pro ČEZ jako subjekt trhu.

Nakonec podotknu, že zatímco ti, kdo tuší, se k tomu moc nevyjadřují, protože to je celkem složitá právničina, lidoví chytráci mají řešení hned a od stolu. Je pohříchu smutné, jak veřejným míněním cloumají vášně vybuzené takovými výlevy triviálů, názor lidí, kteří v oboru pracují, je oslyšen.

Trochu z toho čouhá ta stará normalizační arogance a pohrdání znalostmi.

2 1
možnosti
Foto

Pane Dubovsky,prima den. V prvnim odstavci jste mi to nandal a pak jste mi se snazil dat skoleni. Mozna jste to mel obratit. Tak jste se jen odkryl s tim, ze jste ten s temi dolary v ocich. Ja jsem ani na vterinu nezpochybnil postupy ČEZ, jen jsem psal o tom, ze v dnesni dobe, ktera je vic levicova nez kdy byla hra statu s kapitalem je nepatřičná. Asi mne malo znate, ale rikat o cloveku , kteremu bude 60 a ktery se od roku 1993 zivi sam a dava lidem praci, ze je levicova konzerva je az usmevne. Ano jsem konzervativni clovek, protoze mam za to, ze o liberalizmus si nakonec vsichni odrou pozadi, slusne receno. Protoze vetsina si mysli ze volnost nema pravidla.Tak jak budete se priste snazit pouzit tu šablonu radoby silnych- urazit a tim si dodat sily, tak na mne klidne, jsem proti tomu imunni, protoze to za tech takrka 60 let mam docela zvladlý ... Prima den OK

1 0
možnosti
MS

R^ Já bych na tu půjčku 74 mld vyhlásil referendum, ať se ukáže kolik občanů ČR a většinových akcionářů s ní souhlasí.

1 0
možnosti
JK

Tak to máte detailní přehled na co všechno bude půjčka použita a určitě nám to všem povíte, že. Jinak nevím o čem vlastně chcete hlasovat.

Už na to vysvětlení čeká plný domov důchodců, ti jsou spolehliví voliči a tutově mají detailní přehled o nákladech na výstavbu jaderné elektrárny, stejně jako o vývoji na akciových a komoditních burzách.

Přesto nakonec hodí lístek, který jim poradí ta hodná paní s urnou, ona to určitě myslí dobře. ;-)

Tolik k referendu.

2 0
možnosti
  • Počet článků 324
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1241x
už spíše starší (60) olomoučák , který poznal, že není lehké zůstat svůj :-)

Seznam rubrik