Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seZ45d88e62n87ě49k 28M84a97t96u60š23k32a
Ten prezident vám v tom pajšlu musí ležet hodně těžce, když už o ničem jiném psát nedovedete.
P56e63t57r 55L13o28r31e11n22c
Pane Jurčáku, vlastně je to dobře, že se takhle upínáte na prezidenta a nemůžete se z toho furt vypsat.
Kdo si hraje, nezlobí.
Nejhorší je, když někdo neví, co by roupama dělal a začne se realizovat obstrukcemi a znepříjemňováním života svému okolí, nebo vymyslí nějaký spravedlivý boj, klade stromy přes koleje, ničí druhým auta, začne oživovat dávné křivdy svého dětství...
Pište o panu prezidentovi dál. A důsledně, podrobně, na nic nezapomínejte. A určitě se tomu věnujte celý den, až do večeře. A pak šup šup, umýt se, vyčistit zuby, popř. jejich následovníky, a hajdy na kutě.
Slibuju, že si zítra přečtu, co zase napíšete. A nebojte se klidně i cokoliv víckrát zopakovat. Lidi zapomínaj, je dobrý jim to osvěžit.
J61a15n 94Š34i75k
Spíše bych řekl komplexy než křivdy.
E67v89a 72H45a44s34n54í91k57o59v19á
Jsem zvědavá, kdy po euru přijde zjištění, že čeština brání prosperitě a exportéři by uvítali jednodušší úřední jazyk. Proč dělat věci polovičatě?
T67o30m36á77š 78F49l85a19š18k73a
To není taky špatný nápad. Včera jsem si dal nějakou projížďku na kole a když jsem viděl v parku školáky, i předškolní děti, jak spolu mluví jen anglicky, tak jsme jen dával palec nahoru
.
H86o93n26z44a 76H11r82u54š93k19a
A pak si někteří lidé začnou stěžovat, že se s nimi nebaví děti a vnoučata...a vůbec neví proč...
I39v17o 86S76c87h37l38ä63g16e96l
Žluč musí ven. To ví každý optimista.
J46o45s96e94f 32R42z21y28m85a25n
To je skvělé pozorovat, jak vám bolševikům prezident Petr Pavel hýbe žlučí 

A jak si vy bolševici myslíte, že jste Česká republika
J11i13ř46í 78J57u49r18č20á25k
Rzymane, na rozdíl od vašeho oblíbence jsem nikdy v žádné straně, natož komunistické, nikdy nebyl. Nikdo z naší rodiny se s bývalým režimem neušpinil a už vůbec ne kvůli kariéře nebo hmotné prospěchu, jako ten pokrytecký kašpárek na Hradě. Už jsem to tady, nejen vám, psal několikrát, tak nelžete. Příště vás smaznu.
V56l76a63d72i21m95í70r 90R71o97g81l
Vaše názory na prezidenta Vám nikdo nebere a dokonce oceňuji, že se za ně podepisujete. Ovšem, to co se děje na stránkách Fc - jeden sprostý anonym za druhým - to svědčí o ubohosti. Zdalipak by se byl někdo odvážil podobně urážet - dejme tomu - takového Gotwalda. Vím, o čem mluvím - v té době jsem žil. Tak jen do toho, když se to smí, že?
P79e20t57r 55B57u51r96i31a21n
Pan Jurčák je totiž převeliký hrdina. A velmi chytrý.
Dokonce si i všiml, a nebojí se to veřejně a naplno říct, že lidé za socialismu studovali socialistické školy.
Takové převratné odhalení je už na titulní stránku Blesku.
Už jen zbývá došetřit, jakouže školu za socíku vlastně studoval on.
J43a88n 63Š68i78k
Fór roku je, že píšete o slušnosti a váš písemný projev je na úrovni kanalizace vybudované v padesátých letech v akci Z. Tak naštěstí těmi zvratky krmíte jen vaše místní fanouškovstvo a neotravujete vzduch jinde
M17a36r69t18i29n 47R29o27h48o58v30s81k71ý
A čím se to projevuje? Že nesdílí Vaše názory? A co Vaše zvratky?
J85o97s61e51f 49B29á13r44t90a
Snad lidé dostanou rozum a nezvolí celoživotního kolaboranta s naslouchátkem, který čte cizí projevy a udává svoje politické protivníky.
M54a90r31t15i52n 85I97r81e66i22n
Babiše taky naštěstí prezidentem nezvolili.
T94o92m14á68š 10F82l51a59š62k61a
Spojené státy evropské by byly super. Díky za myšlenku. Rád podpořím kohokoliv, kdo to bude prosazovat.
- Počet článků 162
- Celková karma 34,80
- Průměrná čtenost 1802x


















