Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seI95v94o 36C76i66l54i35c44h
V lepší společnosti už je takovým dobrým zvykem a vyjádřením respektu dodržet předem domluvený čas i kdyby si měl dotyčný dát budíček o těch 15 minut dřív. Ale určitě se v lepší společnosti nepředpokládá, že včas na schůzky musí chodit jenom a pouze podřízený plebs, sobě rovných, natož nadřízených se přesné příchody netýkají. Tohle dělají jen arogantní burani. A slušný člověk také zcela jistě pouhé konstatování faktu nebere jako nějaké peskování a naopak se za vlastní chybu dokáže i slušně omluvit.
J24a57n 95H13a67r46v25a65n
Ano, přesně jak píšete. - Babiš měl vyrazit o hodinu dříve, pak počkat v autě někde poblíž Hradu na správný čas a pak přijet na minutu přesně! Soudruh prezident by ho možná i pochválil. 
J26a63r41o90s83l44a26v 97K63u16t93h58a45n
Kvalita kritik vůči prezidentovi ohledně té příhody ze zpožděním je nešťastně nízká. Jeden (p. Nožička) rovnou podsouvá, že hlavním problémem je ono čtvrthodinové zpoždění, tady zase autor vsadil na hyperbolu s pokleknutím... to jsou tady fakt jen autoři na takové úrovni?
I26v78o 36C52i43l96i48c74h
Co jim zbývá? Nějak musí omlouvat fakt, že jejich idol je arogantní buran
L92u29m88í47r 23V53i69t31h64a
Je úžasné, kolik tu máme tolerantních spoluobčanů, kteří nějakých 15 minut zpoždění neřeší. To je přece v normě, ne? Tak jaképak omlouvání se, vždyť Babiš nakonec přišel, tak vo co gou?
Koneckonců prezident stejně nemá celý den do čeho píchnout.


B80l49a29n94k85a 19Š23i89k41u79l95o72v70á
Nejen neřeší, ale někteří dokonce omlouvají jako akademickou čtvrthodinku.
Už to adjektivum "akademická" naprosto nesedí k buranovi, který si musel koupit globus za 15 tisíc, aby našel Grónsko.
V72l94a89d28i44m30í52r 68R70o96g49l
Bez ohledu na chorobnou nelásku pana autora k panu prezidentovi si dovoluji poznamenat, že naše generace byla zvyklá do školy i na rande chodit včas - a to nešlo o domluvenou schůzku s vrcholovým politikem. Byla to slušnost, která ovšem dnes mnoha dnešním politikům nic neříká a ještě jsou za to chváleni. Vzpomínám si jak jednou kamarád přišel pozdě na rande a dostal kopačky. Škoda, že tuto možnost nemá např. právě pan prezident.
J72i96ř73í 92J76u40r74č93á43k
Neláska od pana autora k bývalému komunistickému funkcionáři, lampasákovi a převlékači kabátů je nikoli chorobná, ale zcela zasloužená. Pokud by si v klidu užíval svých výsluh, které si vysloužil jako žoldnéř v několika armádách a neotevřel si na Pražském hradě cestovku na náklady nás všech a nechoval se přitom jako feudál, nemusel bych psát tady ty své bezvýznamné blogy.
L81a66d74i62s58l16a65v 46P21o63k10o75r14n30ý
Není Vám souzeno stát se někdy lepším člověkem. Jste vadné kolečko v soustrojí. Pana prezidenta musíte milovat celým svým srdcem, nějaké rádoby vtipné články opravdové věřící nemohou přesvědčit. Zamyslete se nad sebou, i když vaporizaci dříve či později stejně neujdete...
T34o98m28á78š 32F26l61a92š82k98a
To je pravda. Já jsem např. méněcenný lepšočlověk. Na lepšočlověka autor blogu nedosáhne, ale jistě je vícecenný, o tom žádná
.
J55o97s21e26f 45P58r65o84c62h89á13z97k41a
Čím větší neslušnosti a provokace dnešní estebácko-kriminálnické vlády vůči prezidentovi, tím větší nadšení lůzy ! Užívejte si to ! Přeji ještě další volební období, aby se výsledky dostatečně projevily.
J40a22n 78V83o41c14h69o31s45k52a
Pozor, v estébácko-motoristických kruzích převládá názor, že prezident tomu prý jde naproti. Jsem zvědav, co se dozvíme příště.
P71e74t74r 97B18u58r42i49a97n
Hledal jsem ve vašem blogu nějaké tvrzení, postoj, nebo argument, se kterým bych mohl polemizovat, případně ho vyvrátit.
Nenašel jsem nic. Všechno je to kopice neuvěřitelných splácanin frustrovaného puberťáka na úrovni studenta dvouletého učňáku.
Jediné co z toho číší je zoufalost maskovaná za špatnou parodii, osobní žluč proti všemu nevládnímu a grafomanské nutkání se nějak projevit.
Mimochodem, to čtvrthodinové zpoždění rozhodilo kooperaci bezpečnostních služeb, které mají svou činnost naplánovanou na minutu. A hlásit se to má předem.
Výmluva, že si premiér ještě ráno čistil zuby, protože to večer nestihl, je přesně v intencích intelektuální úrovně jeho voličů.
M66a28r63e46k 89V29a86l54i78č47e84k
Když už dorazím někam se zpožděním, tak se omluvím. “Nějak to nevyšlo “ neni omluvou. Jde jen o projev burana, který má pocit, že e to stačí.
P10a32v91e68l 15S98ý47k83o57r33a
Dorazil jste opravdu se značným zpožděním...copak, zdržel jste se přáteli na Blogosfeře? Tam jste se nejspíše shodli na označení premiéra "buran".
P61e62p13a 36Z46a50h47r50á17d52k23a
Tváří v tvář realitě povolebního plnění slibů se vítězové raději rozhodli obrátit svůj hněv na prezidenta a podpořit buranství aby zakryli frustraci z faktu že se opět stali jen užitečnými I
L30u78b16o68r 97P69e74t83r26z46a14l25k37a
Koukam, ze moralni majaci z ulicniho vyboru si u Vas udelali slet, pane autore.
J10i48ř81í 45J47u35r33č93á63k
Výbor pro veřejné blaho nikdy nespí! 🙈😅
- Počet článků 162
- Celková karma 34,57
- Průměrná čtenost 1802x


















