Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Zrovna v oblasti Stráž a Boč, je údolí tak úzké, že téměř celé jeho dno vyplňuje řeka Ohře a po obou stranách silnice a železnice. S jakýmkoliv rozšiřováním těchto staveb není kam jít, protože skalnaté svahy údolí se prudce zvedají nahoru. Silnice by musela být na visuté konstrukci nad řekou, nebo být zahloubena do skály, což by ale znamenalo ohromnou míru zemních prací a odstřelů skal. A hlavně by se tam po tu dobu nedalo vůbec jezdit. Já myslím, že tato stavba trhne ještě mnoho rekordů v délce výstavby.

0 0
možnosti
DM

souhlas,vůbec si nedokážu představit kudy se tím údolím zavlnit nevyhnout se drastickým zásahům do stávající zástavby,či krajiny a s tím spojenými astronomickými náklady..

0 0
možnosti
  • Počet článků 39
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1161x
Mezi lety 2014 až 2018 jsem působil jako starosta a místostarosta města Ostrova (Karlovarský kraj), předtím jsem byl rovněž člen rady tohoto města. Většinu své profesní dráhy jsem však strávil v soukromém sektoru jako podnikatel a jednatel obchodní společnosti. Mezi oblast mého zájmu patří především dějiny, podnikání a politika. Jsem ženatý a mám syna, který studuje doktorát na univerzitě v Plzni.

Seznam rubrik