Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AM

Ohledně 3 hlavních "favoritů souhlas" ale nabádáním volit "slizouna" Fischera je ještě horší představa než jeden z "favoritů" RvRvRv

0 0
možnosti
JK

Oceňuji, že máte svůj názor a také přesně víte, jak jste k němu došel. Není to tak těžké si srovnat vlastní názory, priority a reálné možnosti a k tomuto životnímu postoji vybrat osobu názorově i morálně nejbližší. Pak lze s nadhledem odmítnout vytahování různých špinavostí, šíří je jen ti jejichž kandidát je jim podobný a jinak, než když bude pomlouvat ostatní, vyhrát nemůže.

0 0
možnosti
Foto

Karma,vidím to zcela stejně. Duel 2. kola: Bureš versus Pávek je pro mne zcela nestravitelný. To bych pak asi absentoval,. žaludek na to hodit to napravenému komunistovi natož lampasákovi z rozvědčické přípravky, nemám.

2 0
možnosti
Foto

Pavla Fischera chci volit také. Obávám se jen, že nás nebude dost.

2 0
možnosti
Foto

Já doufám, že nás dost bude🙂.

1 0
možnosti
Foto

J46o47s47e40f 51B19á54r11t43a

24. 11. 2022 9:43

Já mám neurózu z pučisty Fischera.

2 2
možnosti
  • Počet článků 39
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1161x
Mezi lety 2014 až 2018 jsem působil jako starosta a místostarosta města Ostrova (Karlovarský kraj), předtím jsem byl rovněž člen rady tohoto města. Většinu své profesní dráhy jsem však strávil v soukromém sektoru jako podnikatel a jednatel obchodní společnosti. Mezi oblast mého zájmu patří především dějiny, podnikání a politika. Jsem ženatý a mám syna, který studuje doktorát na univerzitě v Plzni.

Seznam rubrik