Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

Demokracie je pomalý proces vývoje a není dobré ho urychlovat, zejména v krizích se zdá být vyloženě líná. Některým lidem se pak zdá, že nějaký vůdce by mohl proces výrazně urychlit a on se nějaký vždy najde, který to klidně slíbí. Jenže historie nám ukazuje, že je to právě naopak, vůdcové zemi vrátí o mnoho let nazpátek a pak se začíná zase znova.

Pokud zvolíme demokrata, bude nám nápomocen abychom krizí prošli bez větších šrámů, nikdo za nás naše životy žít nemůže.

Pokud zvolíme vůdce tak několik věrných se bude mít dobře a na většinu dole zaklekne, aby to ufinancoval. Srandu má pak z těch, kteří udělají cokoliv pro to, aby se dostali mezi vyvolené věrné a tvrdě jde po těch co protestují, rozdělí národ a poštve ho proti sobě.

Co chceme? Já chci být sám sebou a za svoji svobodu se postavím kdykoliv.

1 0
možnosti
DS

Jenže v letošní prezidentské volbě už demokrati došli. A jak to bylo v těch předchozích je možno se jen dohadovat.

0 1
možnosti
Foto

R^ Po kolektivním orgazmu až zákonitě přichází i kolektivní kocovina;-)

1 0
možnosti
  • Počet článků 39
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1161x
Mezi lety 2014 až 2018 jsem působil jako starosta a místostarosta města Ostrova (Karlovarský kraj), předtím jsem byl rovněž člen rady tohoto města. Většinu své profesní dráhy jsem však strávil v soukromém sektoru jako podnikatel a jednatel obchodní společnosti. Mezi oblast mého zájmu patří především dějiny, podnikání a politika. Jsem ženatý a mám syna, který studuje doktorát na univerzitě v Plzni.

Seznam rubrik