Diskuse
Peníze našim lidem
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seL46U74D88Ě66K 94E66R34B38E20N
Já vůbec nechápu ,co nám chtěl strojař Železný sdělit!!!
Není v tom logika, není v tom ekonomika, je to intelektuální vakuum.
Jediné co jsem pochopil, že nemá rád socialismus a Rusko.
A že rád a dobrovolně přispěje na Ukrajinu.
Takže zabalená ideologická agitka.,
R30o32b54e43r22t 44K29ř31í38s45t48e75k
nikdo tam nečtu o tunelování, převodu firem zahraničním vlastníkům, protože mají dotovaný a nadhodnocený kurz, kdyby se kurz vypočítával z dluhů, bylo by vše spravedlivé, takhle je to o ničem, dříve stála marka 15Kč, dnes Euro 25Kč, vše je zmanipulované a falešné, jako noviny, s lidským rozumem to nemá nic společného, je to vypočítané na chamtivost, proto také řídí světové finance a vymysleli tento systém ti, kdo ho vymysleli a kvůli kterým je západní civilizace vystavená nepřátelství a nenávisti, něco dělat nestačí, když neumíš používat rozum, můžeš napsat jakýkoli blábol, jako Lenin, naše děti nechtějí pracovat rukama, jejich budoucnost je založená na ukrajinských otrocích
M58i90l59a24n 39Š58ť40a75s35t78n47ý
Nedělám si sice o sbírkách za socíku žádné iluze, ale předpokládám, že ta materiálová pomoc jiným zemím se hradila z vybraných peněz, takže nějaké spekulace o jejich zúročení do dnešní doby asi nemají smysl.
- Počet článků 53
- Celková karma 19,83
- Průměrná čtenost 976x


















