Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KH

Kdyz Cechy byly kralovstvim tak narodnostni a zemepisne otazky byly zanedbatelne. Ty se vynorily az se zacly vytvaret tzv. narodnostni statecky.

0 0
možnosti
JZ

autor nám nezmínil, že zrovna v těchto dnech Arméni prožívají další dávku své dlouhodobé národní tradice, a totiž nucené pakování a dálkový přesun. Takže žádná minulost

k tomu dodám, když už i Arméni začali vykládat, že to Rus nějak přehnal, tak to ten Rus musel provést něco opravdu strašlivého.

0 0
možnosti
JL

Bohuzel doba odsunu minulosti neni. T. zv. Benesovy dekrety jsou, jak rekl a Porad jeste rika, nyni uz exprezident Klaus, nedilnou soucasti Ustavy Ceske Republiky.

0 0
možnosti
JZ

Zasloužená karma

1 0
možnosti
Foto

Pan Blaha, přední politik SMERu na Slovensku slibuje svým občanům, že příslušníci LGBT budou "odsunuti" ze země.

2 0
možnosti
  • Počet článků 39
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1161x
Mezi lety 2014 až 2018 jsem působil jako starosta a místostarosta města Ostrova (Karlovarský kraj), předtím jsem byl rovněž člen rady tohoto města. Většinu své profesní dráhy jsem však strávil v soukromém sektoru jako podnikatel a jednatel obchodní společnosti. Mezi oblast mého zájmu patří především dějiny, podnikání a politika. Jsem ženatý a mám syna, který studuje doktorát na univerzitě v Plzni.

Seznam rubrik