Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
SA

S85t50e76v20e 17A87u19b58i42n

17. 10. 2022 16:37

ceske teple more je tam kam cech dojede ci doleti,a cesi nebyli schopni ani po valce dojednat pripojeni Kladska,kdyz republika prisla o zakarpatskou ukrajinu,a to Stalin Polaky vzdycky nenavidel,cesky vliv bohuzel vzdycky byl a bude na evropskou politiku nulovy

0 0
možnosti
Foto

Máme na to, bohužel, pane Železný, málo hlasů. Já bych byl okamžitě pro. Jako monarchista a legitimista jsem rozpad Rakouska-Uherska nikdy neuznal. Rakousko a Slovinsko jsou ám mentálně a sociálně mnohem blíž než Maďarsko nebo Polsko. Všechny české pohraniční hroy by ostatně moh,y prosperovat stejně jako Alpy, kdybychom měli šťastnější hospodářkou politiku.

0 0
možnosti
HH

Zásadně nesouhlasím s tím věčně studeným mořem:) Dovolené v Pobaltí u moře byly jedny z nejlepších, které jsem v poslední době zažil...voda normálně teplá a pláže, jaké člověk nenajde v celém středomoří...:-):-)

1 0
možnosti
MB

Byl jsem u Baltu jenom jednu dovolenou a do moře se nedalo vlézt, protože to byla medůzová polévka. Tak jsem začal utrácet své peníze u Řeků na jejich ostrovech. Medůz jsem tam viděl asi tolik, kolik mám prstů na jedné ruce.

0 0
možnosti
  • Počet článků 39
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1161x
Mezi lety 2014 až 2018 jsem působil jako starosta a místostarosta města Ostrova (Karlovarský kraj), předtím jsem byl rovněž člen rady tohoto města. Většinu své profesní dráhy jsem však strávil v soukromém sektoru jako podnikatel a jednatel obchodní společnosti. Mezi oblast mého zájmu patří především dějiny, podnikání a politika. Jsem ženatý a mám syna, který studuje doktorát na univerzitě v Plzni.

Seznam rubrik