Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MZ

Vzpomínka na exprezidenta Klause. Poslední skutečný předseda ODS. Pak už od desíti k pěti a současný předseda ODS úplné dno.

4 1
možnosti

Jistě, současný předseda ODS neleze do zadku Rusku jako rusofil Klaus, tak je podle vás úplné dno.:-P

0 3
možnosti
Foto

Dneska ocituji paní Varadinkovou z NP: Klaus má pravdu. Je to válka Západu proti Rusku. Lépe řečeno USA proti Rusku, protože Evropa v ní hraje nesvéprávnou roli americké onuce. EU mohla té válce zabránit včasným tlakem (vypnutím penězovodů) na Ukrajinu, aby Ukrajina naplnila Minské dohody a nepřipustila další vyzbrojování náckovských pluků, které terorizují Donbas. Naopak měla trvat na jejich odzbrojení a rozpuštění. Francie a Německo byli garanty Minských dohod, ale vykašlali se na to, protože přáním USA bylo zrušit obchod mezi EU a Ruskem a vycvičit a vyzbrojit armádu ukrajinských nácků, doplněnou všehoschopnými žoldáky z celého světa, která bude za ně bojovat jak s Rusy na Donbasu, tak s Ruskem. USA jsou hlavním viníkem této války! Nejde jim o svobodu Ukrajinců, na těch jim pramálo záleží, jde jim výhradně o oslabení Ruska a potažmo i oslabení EU a posílení svého vlastního velmocenského postavení.

5 2
možnosti
MM

A není to obráceně? Není to náhradní válka Ruska se Západem / USA?

1 2
možnosti
  • Počet článků 6540
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1306x
Jsem velice často nespokojený občan, čtenář, divák, posluchač. Prostě hrůza!

 V roce 2016 jsem  ukončil  oficiální  působení a s ohledem  na  praktiky zdejších adminů  jsem  přešel  do místního  "disentu". : - )

Publikuju  zde už  výhradně jen   na soukromém blogu, který se nezobrazuje na  hlavní straně.

 

Seznam rubrik

Oblíbené články